А що це, якщо не гібридна Третя Світова війна?

event 18:06 Понеділок 13 Червня 2022 БЛОГ

Поки наші хлопці ведуть запеклі бої з окупантами, кремль робить все, щоб підірвати статус України як провідного експортера харчових продуктів.

Морська блокада заважає експорту. Тимчасова окупація східних, південних регіонів дає можливість окупантам контролювати посівні площі та красти зерно, техніку.

Якщо російська блокада триватиме далі — десятки мільйонів тонн їжі зіпсуються на полі чи складах, а десятки мільйонів людей в Африці та Азії будуть голодувати. Таким чином путін повторює дії сталіна та гітлера, для яких контроль над продовольством був ключовим.

Вони хочуть знищити українську державу як гаранта продовольчої безпеки світу. Вони хочуть запустити процеси нестабільності в Європейському союзі, спричинивши мільйонні хвилі мігрантів через голод. Маршрути вони вже відпрацювали за часів мігрантів із Сирії та відтестували минулого року на кордонах білорусі з Польщею.

Такими діями путін хоче відірвати увагу Європи від українського питання, створивши для Європи міграційну, економічну нестабільність.

Завадити їх планам можна рішучими діями європейських та світових політиків. Відповідною зброєю та підтримкою. Не вагатись тижнями, а діяти рішуче, восени буде пізно.

АвторДмитро Соломчук – народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

Стати автором!
Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Час-Дій, напишіть нам: [email protected]

Останні новини
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward