Справжні хамелеони: названо найбільш лицемірні знаки Зодіаку

event 12:14 Вівторок 25 Липня 2023 Астрологія

Дволикість – це риса, яка вказує на нещирість людини: вона говорить одне, думає інше, а робить третє, пише UAportal.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

За словами астрологів, справжніми “хамелеонами” є Близнюки, Терези, Раки, Скорпіони та Козероги. Їм найбільше властиво лицемірство.

Близнюки

Близнюки відомі своєю дволикістю, і іноді це пов’язано з їхньою природною гнучкістю, а не зі злим наміром. Оскільки вони ввічливі та товариські, можуть пристосовуватися до різних ситуацій та людей, через що складається враження, що вони змінюються, як хамелеони. Втім, Близнюки здатні майстерно брехати, щоб досягти своїх цілей.

Терези

Терези – любителі гармонії та рівноваги. Вони можуть брехати, щоб уникнути конфліктів та зберегти мир у своєму оточенні. Це може бути сприйнято як лицемірство, хоча вони ухвалюють рішення з кращих спонукань. Їхнє прагнення подобатися та задовольняти потреби інших людей іноді призводить їх до конформізму, що може справляти негативне враження.

Рак

Раки не є дволикими знаками, але можуть приховувати свої справжні почуття, щоб захистити себе та інших. Вони надзвичайно емоційні та чутливі, але часто приховують свої емоції, щоб уникнути можливого болю. Що стосується людей, які їм не є близькими, то Раки можуть бути вправними маніпуляторами та брехати.

Читайте також: Ці п’ять знаків Зодіаку найвибагливіші у стосунках: з ними буде складно

Скорпіон

Скорпіони відомі своєю скритністю. Ця відчуженість може створити відчуття дволикості, оскільки здається, що вони приховують свої справжні наміри та почуття. Однак насправді вони використовують свою стриманість як захисний механізм, щоб захистити себе та свій вразливий внутрішній світ. Лицемірство – лише маска.

Козеріг

Козероги – цілеспрямовані люди, практичні та вперті, тому готові маніпулювати та брехати, якщо вважатимуть це за необхідне для досягнення бажаних результатів. Уродженці знаку готові піти по головах, аби досягти успіху. Вони не дбають про почуття інших людей.

Останні новини
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
12.06.2024, Середа
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
07.06.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward