Скупий і ще скупіший: 4 найжадібніші знаки Зодіаку серед чоловіків

event 17:59 Понеділок 18 Вересня 2023 Астрологія

Від чоловіків цих знаків точно не потрібно чекати на широкі жести. У чоловіків цих знаків буквально кожна копійка на рахунку, навіть якщо вони можуть дозволити собі багато, пише Ukr.Media.

Козеріг

Дуже економний знак. Це відноситься не тільки до оточуючих, а й до нього самого. Він постійно шукає вигоди у покупках і не витратить зайвої гривні. Подарунки робить дуже рідко. Саме від Козерога ви можете отримати на 8 Березня у подарунок сковорідку чи пилосос. Економність і скупість у них у крові. Однак це не означає, що їм щастить у фінансових питаннях. Представники знаку чудово накопичують гроші. Тільки ось у партнерських стосунках із ними буде нелегко.

Телець

Такі чоловіки люблять, коли гроші витрачають на них, а не навпаки. Себе Тельці настільки люблять, що готові економити на всіх близьких, аби самим жилося зручно. Просто представники знака впевнені, що в сім’ї саме вони гідні найкращого.

Діва

Діви не люблять розкидатися грошима: все, що заощадили, пускають у справу. Загалом представники знака — одинаки по життю, тому й подарунки дарують рідко. Часто зароблене витрачають на себе, бо гроші не течуть до них у руки, а дістаються тяжкою працею. У побуті Діви невибагливі, а цінності для них — не в речах, а скоріше в духовному.

Читайте також: “Скандали і звільнення”: ці знаки Зодіаку за крок від фатальної помилки

Скорпіон

Зовсім жадібними Скорпіонів назвати не можна. Вони швидше практичні: якщо думають зробити велику покупку, вирішуються на неї дуже важко. Адже представники знаку вважають, що гроші треба берегти. Зазвичай їхні партнери дотримуються таких самих поглядів, а отже, конфлікти в сім’ї щодо грошей зведені до мінімуму.

Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward