Названо знак Зодіаку, який стане головним щасливчиком жовтня

event 09:46 П’ятниця 22 Вересня 2023 Астрологія

Жовтень принесе багато змін усім уродженцям зодіакального кола, але тільки до одного щасливчика доля буде особливо прихильною. Другий місяць осені подарує йому не лише значний прибуток, а й цікаві поїздки, особистісний розвиток, успіхи на роботі та романтику, пише UAportal.

За словами астрологів, для Терезів настане період надзвичайного прориву, який дасть їм можливість пожинати плоди своєї праці та правильних рішень. Енергія, динамізм і креативність дадуть змогу уродженцям знаку зробити кар’єрний ривок, про який вони тільки мріяли.

Крім того, це також буде найкращим часом для інвестицій, зміни роботи або відкриття бізнесу. Ті, хто втратили надію у коханні, з подивом виявлять, що їхні серця починають битися швидше. І мова піде про загадкового незнайомця чи незнайомку.

Терези знову відчують справжнє піднесення у жовтні 2023 року – і в плані почуттів, і у професійному житті. Все почнеться 29 вересня – повня принесе час блаженного спокою в поєднанні з реалізацією мрій.

Читайте також: Астрологи назвали найсильніших жінок за знаком Зодіаку

Цього року Терези матимуть ще одну багатоденну поїздку, під час якої виникнуть новаторські думки. Настав час проявити сміливість і слідувати за покликом серця.

Останні новини
08.12.2023, П’ятниця
07.12.2023, Четвер
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward