Наснилася вагітність: що означає такий сон і про що попереджає

event 18:45 Середа 13 Вересня 2023 Астрологія

Новина про вагітність наяву є найбільш хвилюючою в житті жінки. Сон про вагітність найчастіше позитивний, хоча може мати і негативні інтерпретації в залежності від ситуації, пише Главред.

До чого сниться вагітність: загальне значення сновидіння

В цілому сон про вагітність віщує якісь зміни в житті, несподівані новини, доленосні зустрічі. Можливе отримання нової посади або довгоочікуваного прибутку.

Вагітність на ранньому терміні означає успіх у творчості або на роботі, а на пізньому – налагодження відносин в сім’ї. Якщо вам сниться, що ви дізнаєтеся стать дитини на УЗД, то ви незабаром зіткнетеся зі старою невирішеною проблемою.

Дуже поганим вважається сон, в якому вагітність протікає неблагополучно або закінчується викиднем. Це означає, що якісь ваші плани можуть провалитися. Якщо ж пологи уві сні пройшли благополучно, то і в житті задумане збудеться.

До чого сниться вагітність жінці

Про те, до чого сниться своя вагітність, говорять багато сонників. 

Такий сон може бути віщим для заміжньої і бездітної жінки.

Якщо вагітність сниться вагітній жінці, значить вона турбується про своє здоров’я і майбутні пологи. Це знак для майбутньої мами: заспокойся, все пройде добре.

Читайте також: До чого сниться корова: тлумачення сну

Якщо вагітність сниться жінці з дітьми, то це може говорити про вагітність її дорослої доньки. Також такий сон може означати, що у неї може бути недоброзичливець або заздрісник.

Самотній бездітній жінці сон про вагітність обіцяє проблеми з репутацією. Це означає, що її можуть обговорювати за спиною, або її секрети стануть відомі.

Якщо сон про вагітність сниться жінці в розпал творчого або робочого проекту, то це добра ознака. Це означає, що у сновиди багато натхнення і енергії, і її грандіозні плани втіляться в життя.

Якщо своя вагітність сниться удові, то це означає, що у неї скоро трапиться щось радісне.

Нерідко виникає питання, до чого сниться тест на вагітність. Якщо жінка уві сні дізнається, що вона вагітна, то вона буде домагатися своїх цілей одна, без допомоги близьких.

До чого сниться чужа вагітність

Сон про чужу вагітність означає, що сновиді варто прислухатися до порад жінки, яку він бачить вагітної. Вона може дати добру пораду або зіграти важливу роль у вашому житті.

Позитивним вважається сон, в якому вагітна ваша подруга або родичка. Але є виняток – бачити уві сні вагітною сестру означає проблеми з грошима. Якщо вам приснилася вагітною мама, то ви переживаєте про неї.

До чого сниться вагітність чоловікові

Те, до чого сниться вагітність чоловікові, залежить від того, кого він побачив вагітною уві сні. Якщо в “цікавому положенні” знаходиться його дівчина чи дружина, то це хороший сон, який віщує пристрасть і довіру у відносинах. А якщо одружений чоловік бачить уві сні вагітною сторонню жінку – це говорить про нестачу довіри у відносинах.

Якщо чоловік бачить уві сні вагітну маму, то скоро йому доведеться платити за рахунками. Можливо в прямому, а може і в переносному сенсі.

Іноді чоловікові може приснитися власна вагітність, хоча в реальності це неможливо. Такий сон віщує реалізацію своїх планів і хороший прибуток.

Останні новини
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward