Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи

event 13:31 П’ятниця 22 Вересня 2023 Астрологія

День буде досить спокійним, астрологічна погода, загалом, сприятлива, що дозволяє почуватися вільно і планувати свій час так, як вам заманеться.

ОВЕН

Прагнення успіху за будь-яку ціну, часом, може відкинути вас у початок. Ви маєте всі можливості зайняти лідерські позиції, але будьте готові до постійної боротьби, до відстоювання своїх інтересів. Часу на відпочинок немає, до того ж інтенсивна зовнішня діяльність збігається з періодом, коли можна залагодити всі свої особисті, сімейні справи. Ваше завдання – знайти цю точку рівноваги, розподілити свій час таким чином, щоб у першій половині дня зробити максимум у професійній сфері, у другій – знайти час для сім’ї, рідних та близьких.

ТЕЛЕЦЬ

Період пристрасних взаємин в особистому житті, а також не менш пристрасних та інтенсивних стосунків із діловими партнерами. День буде насичений подіями, доводеться реагувати швидко, щоб не упустити вигідний і корисний збіг обставин. Протягом дня буде багато приємних ситуацій, і ви зможете почуватися щасливою людиною. Ви відчуваєте внутрішню свободу, радість і впевненість у собі, тому притягуєте увагу оточення. Це буде ідеальний період для дружнього спілкування, для кохання та сімейного життя.

БЛИЗНЯТА

Цікавий період, пов’язаний із відкриттям чогось нового для себе, з інсайтами та усвідомленнями. Якість вашого життя значно покращиться, з’явиться багато людей, нових знайомств, які дозволять вам отримати максимум користі. Намагайтеся більше спілкуватися, зустрічатися з іншими людьми, подорожувати — ви обов’язково знайдете найкраще для себе і, можливо, зможете використовувати це на благо суспільства. Ключ до успіху на найближчий тиждень – максимум соціального спілкування, тому не проґавте цей період.

РАК

Ви розумієте речі, які іншим здаються незбагненними, за допомогою інтуїції розв’язуєте завдання, які здавалися нерозв’язними. Саме час, щоб взяти управління у свої руки та перетворити сімейні стосунки чи ситуацію у колективі так, щоб зробити комфортно всім. Ви впевнені, що проблеми, які стоять перед людством зараз, можуть бути вирішені творчим інтелектом, винахідливим розумом. І від вас багато що залежить – почніть із ближнього оточення, і ви побачите, як сфера вашого впливу розширюється дуже швидко.

ЛЕВ

Непростий період, оскільки постійно слід контролювати ситуацію, немає часу, щоб розслабитися, відірватися на особисті справи. У другій половині дня ситуація зміниться на протилежну – ви отримаєте все, чого прагнули. Не відмовляйтеся від своєї мети, якщо дуже туго просуваються справи у першій половині дня, потерпіть трохи, і друга половина принесе вам максимум результатів та задоволення. У професійній сфері відбуваються зміни, намагайтеся виявити гнучкість, підлаштуватися до обставин зараз, щоб потім ви змогли висунути свої умови.

ДІВА

Один із найкращих днів місяця – найсміливіші проєкти плануйте на цей час. Ви можете просунутися в кар’єрі, отримати збільшення до зарплати, а також повернути те, що здавалося безповоротно втраченим (це стосується всіх життєвих сфер). Після завтра відбудуться зміни з багатьох актуальних питань, тому стратегічні плани має сенс складати з наступного тижня. Друга половина дня буде ознаменована приємними результатами, якщо перед цим виконана серйозна, глибока робота.

Читайте також: Названо знак Зодіаку, який стане головним щасливчиком жовтня

ТЕРЕЗИ

Після попередніх складних двох місяців, жовтень стане набагато позитивнішим і легшим у деяких моментах. Напруженість в особистих та ділових взаєминах все ще залишається, але вже легше знайти компромісне рішення, згладити конфліктні та ситуації, отримати підтримку інших людей. Зараз не час для екстравагантних рішень та фінансових витрат. Варто зосередитись на професійних справах та своїх обов’язках. Підвищені вимоги до партнерів та непостійність настрою, особливо у першій половині дня, можуть призвести до розлучень та розривів, про які шкодуватимете.

СКОРПІОН

Упродовж дня прийде розуміння, де і як заробляти, у найближчі рік-півтора. Насамперед варто розглянути своє хобі, як можливість отримувати дохід. Вересень – найкращий час для того, щоб здобути фінансову незалежність, розв’язувати питання з боргами, принаймні спланувати все потрібним чином. Головне, не перекладайте фінансову відповідальність на інших, не живіть чужим коштом. Потрібно шукати нові способи, працювати з ранку до вечора – у цьому разі вересень стане часом створення бази майбутніх успіхів.

СТРІЛЕЦЬ

Період духовного пошуку, перегляду своїх переконань, створення глибокого зв’язку зі своєю підсвідомістю. Ви зможете заглянути всередину себе та пізнати свою внутрішню силу. Події, що відбуваються, розширюють ваші можливості в соціальній сфері, дозволяють знайти своє місце під Сонцем. Не піддавайтеся спокусі втекти від повсякденних обов’язків, вирішуйте важкі завдання, розбирайтеся з проблемами, що накопичилися — ви зможете зробити дуже багато і якісно. До вас тягнуться люди, бачать у вас сильну особистість, тому потрібно відповідати.

КОЗОРІГ

Період душевності, приємних зустрічей, обговорення цікавих тем та планування спільних проєктів із друзями та однодумцями. Завтра ви відчуваєте у собі неймовірну силу, знаходите у житті найкращі сторони та можливості перейти на наступний соціальний рівень. Особливо сприятливим можна вважати поєднання, укладання офіційного шлюбу, початок спільного проживання та господарювання. Сприятливий день для покупки дорогих речей, що належить до предметів розкоші, а також для залагодження суспільних та фінансових справ.

ВОДОЛІЙ

Починається рух, видимий розвиток проєктів, видно прогрес із багатьох питань. Обставини складаються сприятливо на вирішення будь-яких питань, створюється гарний, радісний настрій. З’являється бажання зайнятися зміцненням любовних стосунків, доставити собі та партнеру якнайбільше радості та задоволення. Зростає ваша чарівність і фізична привабливість, і ви можете скористатися цим під час встановлення контактів із протилежною статтю, розв’язання ділових питань. Можете розраховувати на фінансову допомогу, підтримку та розуміння з боку впливових людей.

РИБИ

Навіть якщо в першій половині дня вам сумно, почуваєтеся не дуже добре – не журіться! Наступного тижня Сонце увійде у ваш знак зодіаку, і свято прийде у ваше життя. Завтрашній день сприятливий для впливу на публіку, підвищення популярності та впливовості. Можливий певний фінансовий успіх, отримання довгоочікуваного прибутку. Друга половина дня сприятлива для ділових візитів, створення об’єднань та відкриття підприємств. Період сприятливий для спілкування з протилежною статтю, для заручин, одруження, приймання гостей та сімейних урочистостей.

Останні новини
08.12.2023, П’ятниця
07.12.2023, Четвер
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward