Брехун, егоїст і скупець: названо знак Зодіаку, який наздожене розплата за всі гріхи

event 19:00 Субота 23 Вересня 2023 Астрологія

2024 рік виявиться вкрай складним для одного уродженця зодіакального кола, представники якого відрізняються багатьма негативними рисами. Їх буквально наздожене розплата за всі гріхи та провини, вчинені раніше, пише UAportal.

За словами астрологів, хоча кожен із дванадцяти знаків зодіаку індивідуальний і має набір особливостей, що відрізняють його, найбільш егоїстичними та бездушними вважають Козерогів. Це найаналітичніший і найбільш холоднокровний знак зодіаку, який чудово справляється з професіями, пов’язаними з наукою, але зовсім не здатний налагоджувати гармонійні стосунки з іншими людьми.

Козеріг думає тільки про себе – і його зовсім не турбують почуття інших. Він не може бути відкритим і радіти життю, часто переконаний у своїй перевазі і навіть не намагається знайомитись із чимось новим. Козеріг хоче досягти успіху за будь-яку ціну і не дбає про те, що на цьому шляху може завдати шкоди іншим. Він бреше та маніпулює заради своїх цілей.

Зарозумілість і почуття переваги над іншими піднесуть Козерогам урок у 2024 році. В астрології наступний рік вважається часом справедливості. Перед Козерогом з’явиться можливість, якою буде шкода не скористатися. Усі відмовлятимуть його від цього, але він, як завжди, знає краще.

Читайте також: Ці три знаки Зодіаку вміють читати думки: від них не приховати нічого

Це обернеться для нього неприємними наслідками, і те, що здавалося нагодою, буде пасткою. Козероги можуть втратити не лише гроші, а й кохання всього свого життя.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
22.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward