Астрологи розповіли, який колір сили вашого знака Зодіаку

event 11:07 Середа 29 Листопадаа 2023 Астрологія

У мережі для кожного знака Зодіаку підібрали свій “колір сили”. Читайте далі, щоб дізнатися, який же колір відповідає вашому знаку, пише уніан.

Овен – червоний

Овен – перший знак Зодіаку, а червоний – перший колір, який упізнає немовля. Також червоний – колір Марса, правлячої планети Овна, і колір крові, тоді як представники цього вогняного знака відрізняються від інших особливо глибокою любов’ю до кривавого спорту.

Телець – зелений

Як земний знак і управитель другого будинку цінностей і матеріальних благ, Тельці у рівній мірі відкриті для того, щоб валятися у траві або у купі грошей.

Близнюки – сірий

Близнюки не можуть вибрати відтінок і, коли їх про це просять, схильні змішувати усі кольори. Так само Близнюки не люблять займати тверду позицію з будь-якого питання, вважаючи за краще існувати у сірій зоні.

Рак- – срібний

Раком управляє Місяць, а алхімічний символ срібла – півмісяць. Крім того, Рак є хранителем Зодіаку, а срібло широко цінувалося за свої лікувальні властивості з давніх-давен: воно використовувалося для лікування усіх видів захворювань.

Лев – золотий

Алхімічний символ золота – сонце, планетарний управитель Лева. Крім того, Леви вважають за краще поводитися багатими, якими б бідними чи моральними банкрутами вони не були. Царська постава, особистий блиск і щедрість – відмінні риси духу Лева, а золото – улюблена валюта королів і колір крові богів.

Діва – коричневий

Діва більше, ніж будь-який інший знак, розуміє цілющі властивості землі і прекрасний потенціал, закладений у багатому темному грунті. Діви володіють практичною мудрістю, що виникає у результаті очікування відповідного моменту для зародження життя.

Читайте також: Гороскоп на 29 листопада по картах Таро: що чекає на всі знаки Зодіаку

Терези – синій

Терези покладаються на привабливість, і ніхто не ненавидить синій колір. Крім того, це акцентний колір на більшості розкішних яхт, а Терези – амбітні люди. Синій колір описується як такий, що “приносить відчуття миру і спокою людському духу”. У свої кращі моменти Терези теж можуть приносити подібне відчуття.

Скорпіон – чорний

Скорпіони не бояться темряви. Цей знак керує восьмим будинком сексу, смерті та трансформації, моментами, коли всі речі та всі кольори розчиняються у чорному, перш ніж прийняти нову форму.

Стрілець – жовтий

Жовтий – колір світанку і невпинного оптимізму, а Стрілець – найбільш оптимістичний знак Зодіаку. Стрілець керує дев’ятим будинком філософії, і кращі представники цього знака живуть, націлюючись на просвітлення.

Козеріг – фіолетовий

Фіолетовий – рідкісний відтінок у світі природи. У давнину барвник, використовуваний для додання даного кольору, був незвичайним і дорогим, і, за збігом обставин, Козероги сприймають себе саме так. Також Козероги люблять ієрархію, а право носити пурпурне протягом багатьох років було пов’язано зі статусом і контролювалося законодавством.

Водолій – білий

Білий – це не колір, а його відсутність. Водолій – знак революції та інновацій, а білий колір відповідає чистому аркушу і безмежному потенціалу всього, що ще має відбутися.

Риби – помаранчевий

Риби віддають перевагу своєму власному світу, планета Нептун наповнює їх творчим натхненням. Як пише поет і мистецтвознавець Келлі Гров’єр: “Скрізь, де помаранчевий колір визначає температуру твору мистецтва, ми знаємо, що потрапили у небезпечну зону між видимим всесвітом і таємничим невідомим, яке ми невпевнено відчуваємо”.

Останні новини
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
15.02.2024, Четвер
14.02.2024, Середа
13.02.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward