ЗСУ підняли український прапор на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Стяг був піднятий над дачами на території, яка зараз є "сірою зоною".
УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS
Про це повідомило херсонське видання "Мост" та херсонський журналіст Костянтин Риженко.
"На лівому березі, біля Олешок наші військові урочисто з Державним гімном встановили прапор України", - заявив Риженко.
Читайте також: “У путіна немає ресурсів”: Буданов розповів про перспективи у війні
Дачі, над будівлями яких замайорів прапор України, розташовані між Антонівкою та Олешками.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
