Працівників СБУ, які стежили за Bihus.Info відправляють на фронт 

event 16:48 Четвер 15 Лютого 2024 Війна

Частину співробітників Департаменту захисту національної державності СБУ, зокрема тих, хто стежив за редакцією Bihus.Info, перевели у зону проведення бойових дій на Сході. 

Про це у четвер, 15 лютого, повідомили журналісти у соцмережі X та оприлюднили відповідний лист від СБУ.

«Зазначені у вашому запиті співробітники СБУ, згідно із наказом Голови Служби безпеки України, переміщення для виконання оперативно-бойових завдань у зону проведення бойових дій, зокрема на території Донецької та Луганської областей», – відповіли у СБУ.

Також журналістам повідомили, що керівника Департаменту захисту національної державності СБУ Романа Семенченка звільнили з посади, його обов’язки тимчасово виконуватиме Андрій Іщук.

У СБУ також зауважили, що наразі у зазначеному департаменті триває робота з переформування його діяльності «з метою кардинальної зміни підходів до роботи».

Читайте також: Поліція затримала двох жінок, які ошукали українців більш ніж на 45 млн грн під приводом продажу дронів для ЗСУ

У редакції Bihus.Info розповіли, що в інформаційному запиті журналісти поставили до СБУ такі питання:

  • Про кого саме йшлося в коментарі СБУ щодо кадрових рішень в Департаменті захисту національної державності?
  • Чи продовжують виконувати свої службові обов’язки зараз представники ДЗНД СБУ, про яких йдеться в сюжеті Bihus.Іnfo, а саме Ігор Кравченко, Євген Коноваленко, Тарас Садовник? Чи будуть вони відсторонені?
  • Хто зараз виконує обов’язки керівника Департаменту захисту національної державності?

Справа про стеження за редакцією Bihus.Info

16 січня у мережі з’явилося відео, на якому працівники проєкту розслідувань Bihus.Info, ймовірно, вживають наркотичні речовини. Згодом Денис Бігус повідомив, що за командою журналістів стежили щонайменше кілька місяців – зокрема.

Читайте також: На мобілізацію потрібні великі гроші, яких ніде взяти: Гетманцев прокоментував ситуацію

У понеділок, 5 лютого, журналісти Bihus.Info у своєму відео розповіли, що Стеження за командою журналістів Bihus.Info організував і здійснив Департамент захисту національної державності СБУ. Спецслужба згодом підтвердила свою причетність до стеження, пояснивши, що окремі журналісти Bihus.Info виявились «клієнтами наркодилерів».

Зараз справу щодо незаконного стеження за медійниками розслідує ДБР.

Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward