В Укрзалізниці відповіли чи зросте вартість квитків на внутрішні сполучення

event 15:14 Четвер 11 Січня 2024 Суспільство

В “Укрзалізниці” розповіли, чи планують підвищення вартості посадкових талонів на внутрішні рейси, передає Українське Радіо.

Керівник із пасажирських комунікацій “Укрзалізниці” Олександр Шевченко розповів, що у грудні 2023 року компанія вже дещо підвищила вартість квитків на рейси за межі країни. Тому найближчим часом відповідні заходи не плануються на внутрішні маршрути.

“У грудні ми зробили часткове подорожчання міжнародних квитків, необхідне, щоб ціна всередині країни залишалася незмінною. Тобто, ми не бачимо можливості, навіть морально-етичної, підвищувати ціни на внутрішні пасажирські перевезення”, – зазначив Шевченко.

За словами керівника із пасажирських комунікацій, найпопулярнішими залишаються сполучення зі Сходом і Півднем: Краматорськ, Слов’янськ, Покровськ, Миколаївський, Херсонський напрямки і Запоріжжя.

“Там постійний потік пасажирів. Ми зараз багато в чому пріоритезуємо ці потоки, будемо продовжувати давати максимум поїздів”, – додав співробітник компанії “Укрзалізниця”.

Читайте також: На Львівщині 90-річний пенсіонер по-звірячому вбив свою невістку

Також попит спостерігається й на рейси до західної частини України: Свалява, Мукачево та Славське. Зокрема, й у напрямку гірських курортів.

“Це внутрішній потік “туристів” всередині країни, хоча туризм сьогодні у дуже важкому стані, відповідно це якийсь рваний короткостроковий відпочинок плюс передислокація людей. Це напрямки на Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, вони залишаються найбільш завантаженими”, – пояснив керівник із пасажирських комунікацій УЗ. 

Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward