Цікаві наукові факти про те, чим відрізняються між собою чоловіки та жінки

event 16:35 Субота 19 Березня 2022 БЛОГ

Про те, що чоловіки з Марса, а жінки з Венери, чув, напевно, кожен. Але насправді у наших відмінностей, які нерідко стають причиною непорозуміння, є цілком наукове пояснення. Ми вирішили зібрати найцікавіші факти про відмінності двох статей. Можливо, про деякі з них ви прочитаєте вперше. Про це повідомляє Ukr.Media.

Про це розповіли в телеграм каналі — НОВИНИ 🇺🇦 | Війна 2022.

Жінка чутливіша за чоловіка у десятки разів

Слух жінки неймовірно розвинений, саме тому для слабкої статі настільки важливо чути приємні слова на свою адресу від коханої людини. Чоловіки ж вважають це виключно примхою, але справа, як з’ясовується, у фізіології. Крім того, шкіра жінки містить приблизно у десять разів більше рецепторів, які відгукуються на дотики. Таку чутливість у різні дні циклу підсилюють гормони.

Жінки здатні відчути найслабші запахи

Звичайно, не скидаємо з рахунків чоловіків, чия професія пов’язана з розвиненим нюхом. Але у середньому, саме жінкам властиво вловлювати тонкі запахи, які чоловік не завжди готовий виявити, навіть якщо буде напружуватися. Бразильські вчені дійшли висновку, що у середньостатистичної жінки у п’ять разів більше нюхових цибулин. Це було необхідно нашим пращурам для порятунку свого потомства.

Чоловікам складно підтримувати розмову з жінкою

Так, це факт. Але лише якщо не йдеться про щось важливе. Напевно вам буде важко згадати, коли ви бачили востаннє, щоб ваш партнер разом з іншими чоловіками зустрічався не через якусь спільну справу, а для того, щоб просто “поговорити”. У чоловічому світі зазвичай розв’язуються проблеми або, у крайньому разі, підтримуються розмови під час виконання спільної справи. Така тенденція простежується ще з дитинства, коли у дитячому садку дівчатка більше збираються і просто спілкуються, а хлопчаки у цей час займаються якимись активними справами. Вчені дійшли до висновку, що у 10 років звичайна дівчинка обганяє такого ж звичайного хлопчика приблизно на півтора року у розвитку. Правда, з часом показники емоційного інтелекту стають майже однаковими. Однак у будь-якому віці чоловікові буде важко зрозуміти, як можна настільки багато говорити “ні про що”, що для жінок є абсолютною нормою.

Читайте також: До чого розбивається тарілка: народні прикмети та забобони

Недосипання більше шкодить жінкам

Безсумнівно, дефіцит сну є шкідливим для усіх, але, як з’ясували вчені, жінки, чий сон становить менше за 8 годин на добу, частіше страждають через запальні процеси, а також частіше зіштовхуються із захворюваннями серцево-судинного характеру. Чоловікові потрібно значно більше часу без сну, щоб заробити подібні фізіологічні проблеми.

Серед жінок більше “жайворонків”

Ще один цікавий факт — жінки набагато частіше лягають спати раніше, якщо розуміють, що наступного дня має бути важливий захід і потрібно усе встигнути. Чоловіки ж, за статистикою, тягнуть до останнього, вважаючи, що вони встигнуть відмінно виспатися за кілька годин. Вчені заявляють, що уся справа у циркадних циклах, які у чоловіків на кілька хвилин довші. Це позначається не лише на тривалості сну, але й на денній активності в цілому.

Жіночий зір не схожий на чоловічий

Ми не лише чуємо, але й бачимо по-різному. У цьому також “винна” еволюція. Чоловічими завданнями у всі часи були полювання і захист, тому для сильної статі настільки важливі деталі і рухомі об’єкти, у той час як жінка займалася побутом, вигодовуючи потомство і займаючись збиральництвом. Жіноче око чудово розрізняє відтінки, а також її зорова пам’ять добре фіксує кількість предметів і їх розташування.

Останні новини
14.08.2022, Неділя
13.08.2022, Субота
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward