Гороскоп на 27 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи

event 17:31 Середа 26 Жовтня 2022 Суспільство

Гороскоп на 27 жовтня 2022 року розповість, хто зі знаків може опинитися між двома вогнями, а кому потрібно скласти плани на майбутнє. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

27 жовтня Овнам доведеться діяти з огляду на оточуючих, але таки рішуче. Зірки попереджають: якщо у четвер ви довго розгойдуватиметеся, ризикуєте упустити якийсь важливий момент.

ТЕЛЬЦІ

27 жовтня Тільцям може не вистачити інформації. Зірки радять вам не намагатися компенсувати її досвідом – все одно доведеться добирати фактуру. Краще зробити це одразу.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки мають цього дня зайнятися підбиттям якихось підсумків, кажуть зірки. І рекомендують вам бути чесним… із самим собою.

РАКИ

Ракам потрібно бути готовим до того, що хтось вставлятиме їм палиці в колеса. Зірки кажуть, 27 жовтня вам потрібно постаратися зберегти обличчя та не переходити на особистості.

ЛЕВИ

Леви можуть опинитися між двома вогнями цього четверга. Зірки кажуть, вам не слід брати нічий бік. В іншому випадку ризикуєте підірвати свій авторитет.

ДІВИ

27 жовтня Діви мають звернути увагу на свої найближчі плани. Якщо у цей день доведеться щось поміняти, реагуйте на це спокійно.

ТЕРЕЗИ

Терезам потрібно бути рішучими, але пам’ятати про наслідки. Зірки радять вам діяти лише в тому випадку, якщо, як кажуть медики, користь перевершуватиме шкоду.

СКОРПІОНИ

27 жовтня Скорпіони мають повернути когось на істинний шлях. Зірки кажуть, цього дня вам потрібно виявити максимальну чуйність. Причому не лише до своїх знайомих.

СТРІЛЬЦІ

Стрільцям треба бути у всеозброєнні 27 жовтня. Зірки попереджають: якщо розслабтеся, можете або проґавити якусь можливість, або здійсніть щось непоправне.

КОЗОРОГИ

27 жовтня Козерогам потрібно буде звернутися за допомогою до близької людини. Не обов’язково до родича – ця людина має бути просто з вами на одній хвилі.

ВОДОЛІЇ

27 жовтня поряд з Водоліями можуть виявитися конфліктні особи – ті, хто сперечається не заради істини, а з принципу. Зірки радять вам зберігати самовладання до останнього.

РИБИ

27 жовтня Рибам не вдасться переломити якусь ситуацію, хоч би як їм хотілося це зробити. Так що краще просто розслабитися та зайнятися чимось приємним.

Автор:
Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward