Рівненський нардеп назвав 4 основні питання нового політичного сезону

event 11:27 Понеділок 24 Січня 2022 ПОЛІТИКА

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук у прямому ефірі телеканалу “Новини.Live” розповів про головні 4 політичних питання, які найближчим часом є пріоритетними для України.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: До основних напрямків політик відніс: пенсійну реформу, територіальну оборону держави, містобудівну реформу, цінову політику та якісь харчових продуктів.

Першочерговим Дмитро Соломчук назвав врегулювання позиції “якість/ціна” в українських харчових продуктах. Нагадаємо, що нещодавно на засіданні Уряду розширили перелік харчових продуктів, що потрапляють під державне регулювання.

Коментар:Ми продовжуємо у Комітетах та сесійній залі працювати над питаннями якості харчових продуктів, цінами на продукти та врегулюванням внутрішньої торгівлі до цивілізованих норм, – повідомив депутат.

Також до важливих питань політик відніс запровадження другого накопичувального рівня пенсійного забезпечення. Його відмінність від першого (солідарного) рівня полягає в тому, що відрахування працівників йтимуть не у “загальний казан”, звідки виплачують гроші нинішнім пенсіонерам, а накопичуватимуться на індивідуальних рахунках.

Коментар:Пенсійна реформа – одна з пріоритетних. Повинні якнайшвидше розглянути законопроєкти щодо запровадження другого накопичувального рівня пенсійного забезпечення. Гідна пенсія має стати нормою в Україні, – розповів нардеп.

Дмитро Соломчук нагадав, що сьогодні, 24 січня, відбудеться зустріч із Командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Оскільки нині питання посилення територіальної оборони нашої держави гостро стоїть у переліку найважливіших питань сезону.

Коментар: Посилення територіальної оборони – наша відповідь зовнішнім загрозам з боку Росії. Сьогодні на засіданні фракції зустрічаємося з Командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України, – розповів політик.

За словами Дмитра Соломчука, перемога над корупцією у будівельному секторі має посприяти стрімкому розвитку інфраструктури у кожному українському місті.

Коментар: Ну і, звісно ж, закінчення містобудівної реформи. Цифровізація, децентралізація та відповідальність – її основа. Ми маємо назавжди ліквідувати підґрунтя корупції в будівельному секторі, – підсумував політик.

Читайте також: “Порошенку не потрібно боятися реформованих ним же судів” — нардеп Соломчук про вручення підозри експрезиденту

Останні новини
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
11.05.2022, Середа
10.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward