Окупанти видали російський паспорт нахабно викраденому єноту з Херсона

event 17:05 Понеділок 23 Січня 2023 Суспільство

Росіяни спершу викрали українського єнота з Херсона, а тепер видали йому свій паспорт. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Окрім цього, його зарахували “курсантом” до фейкового Мелітопольського державного університету.

В росЗМІ написали, що “єнот отримав одразу два паспорти російський та міжнародний. Цей день він назвав найважливішим у своєму житті”.

Тепер в мережі жартують про те, що якби єнот дійсно щось сказав то це була б точно не така фраза.

Також наприкінці грудня окупанти “зарахували” єнота до Мелітопольського державного університету. Важливо зазначити, що цього університету офіційно не існує, його створила окупаційна влада Мелітополя. Так званий “ректор” окупаційного навчального закладу Андрій Чуйков підписав наказ про зарахування єнота “курсантом” факультету “інформаційної безпеки на всі види постачання”.

Читайте також: На росії відкрили виставку трофейної техніки ЗСУ, але вона виявилася радянською

 А призначена окупантами декан факультету Юлія Іонова підписала залікову книжку “курсанту” і побажала успіхів у підготовці до підсумкової атестації. Проте на цьому окупанти також не зупинилися. Полонений єнот не лише дав присягу, а й вступив до лав так званої “Юнармії”. Окупанти заявили, що тварина прийняла це рішення сама. 

Нагадаємо, що єнота та інших тварин зоопарку Херсона викрали російські війська перед відступом з правого берега Дніпра. При цьому, за словами засновника зоозахисної організації UAnimals Олександра Тодорчука, єнота викрало саме російське командування.

Останні новини
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward