Нардеп розповів, чи будуть ТЦК ще вручати повістки на вулиці

Нардеп розповів, чи будуть ТЦК ще вручати повістки на вулиці

Працівники ТЦК і СП не вручатимуть повістки військовозобов'язаним на вулиці, їх відправлятимуть за місцем реєстрації, розповів народний депутат Михайло Цимбалюк в ефірі "Суспільне Студія".

Водночас, як вказується, на вулиці можуть перевіряти військово-облікові документи в громадян - дані в застосунку Резерв+ або військовий квиток.

Читайте також: 13 оборонців “Азовсталі” сьогодні звільнили з російського полону – Координаційний штаб

Також, за словами нардепа, тих, хто має бронь або відстрочку від мобілізації, направляти на проходження військово-лікарської комісії не будуть.

Читайте також: Україна повернула 95 захисників з військового полону

"Взагалі, більшість громадян співробітники місцевих ТЦК і СП не турбуватимуть. У них уже є величезний масив роботи. Крім того, ті, хто має відстрочку, зможе автоматично її оновити за необхідності через Резерв+ без відвідування ТЦК", - розповів депутат.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини