“Мають негативну енергетику”: якими іграшками не можна прикрашати ялинку

event 13:53 Субота 18 Грудня 2021 БЛОГ

Найулюбленішою і відповідальною роботою напередодні Нового року вважається прикраса новорічної ялинки. Як приємно розвішувати по зелених гілках ошатні гірлянди, різнокольорові кулі і мішуру.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Хоча є точне переконання в тому, що деякі ялинкові іграшки можуть в собі нести як негатив, так і позитив. І вони беззаперечно впливають на сім’ю і на ту атмосферу, в якій будуть перебувати.

Багато десятиліть тому зародилася традиція наряджати святкову лісову красуню.

Але мало хто знає, якщо поставитися з усією серйозністю до цього заходу, то можна загадати для себе важливе бажання, залучити благополуччя і притягнути у свій будинок удачу. І для цього існують не тільки спеціальні прикмети, а й святкові ритуали.

Традиційними і всіма улюбленими ялинковими прикрасами є гірлянди і різнокольорові кулі.

Без їх присутності неможливо уявити ту чарівну атмосферу, яка створює свято у всій його пишності. Але деякі іграшки, особливо з химерною формою за твердженням езотериків, краще не вішати на ялинку.

Ялинкові кулі з матовим покриттям

На зовнішній вигляд вони виглядають просто чудово, але це не ті прикраси, які наповнять будинок позитивною енергетикою.

Ще здавна ялинкова атрибутика вважалася найпозитивнішою зі скляного матеріалу. Її із задоволенням і розвішували на лісовій красуні. І відразу в будинку з’являлася незабутня святкова атмосфера.

Дзеркальна поверхня відображала весь негатив, заряджаючи весь простір позитивом і енергетично чистими хвилями. Тоді вважалося, що в будинку обстановка ставала радісніше, а люди очікували прихід Нового року з хорошим настроєм.

Матові або темні кулі не володіють позитивною енергетикою. Їх тьмяний вигляд не здатний працювати “дзеркальним відбивачем” від поганих дій, думок або вчинків. Вони без проблем в себе пускають весь негатив, а ось випустити — залишається для них складним завданням.

Якщо сімейна реліквія виявилася матовою або подарували темну іграшку, то подібна прикраса потрібно убезпечити. Для цього рекомендується в невелику посудину налити води і насипати в неї столову ложку солі. Опустити іграшку на ніч.

Сіль вбере в себе всю негативну енергетику, після якого іграшку слід промити під проточною водою. І тоді тільки можна подібну прикрасу вішати на новорічну красуню.

Читайте також: День Святого Миколая: традиції та історія свята (привітання)

Тріснуті і розбиті іграшки

Навіть від найкрасивіших ялинкових прикрас, які тріснули або ненавмисно розбилися, слід швидко позбавлятися без жалю. Незначний дефект на будь-яких прикрасах здатний посіяти зло і зруйнувати плани будь-якої людини на наступний рік.

Ніколи не відновиться енергетика прикрас, навіть якщо людина захоче склеїти улюблену іграшку. Хоча це категорично не можна робити. Краще замість старого новорічного атрибуту придбати новий.

Прикраси, які не підходять під колір року

У 2022 році на трон царювання заступає Чорний Водяний Тигр. А це означає, що улюбленими кольорами господаря року є синій, чорний і блакитний.

Такого ж кольору бажано підбирати іграшки для прикраси святкової атмосфери. А щоб точно знати, як догодити Тигру, то слід запастися Китайським календарем, щоб мати уявлення про улюблені кольори і відтінки.

У Новий Рік обов’язково всі люди звикли загадувати для себе щастя і здоров’я. І щоб всі побажання дійсно збувалися, слід створити свято чарівним і довгоочікуваним. І в цьому допоможуть іграшки з позитивною енергетикою.

Джерело

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward