Любовний гороскоп на 9 листопада 2022 року: що обіцяють астрологи

event 17:36 Вівторок 08 Листопадаа 2022 Суспільство

Любовний гороскоп на 9 листопада розповість, кому зі знаків в цей день варто поставитися з розумінням до свого партнера, а кому треба дотриматися своїх обіцянок. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

Цього дня ви повинні виявити коректність та уважність до партнера. Зірки кажуть, 9 листопада від вас (і лише від вас) залежатиме загальний настрій у стосунках.

ТЕЛЬЦІ

Можливо, у цей день поведінка коханої людини викликатиме у вас питання. Зірки радять вам 9 листопада поставитися до нього з розумінням.

БЛИЗНЮКИ

Якщо друга половинка отримає від вас 9 листопада якусь обіцянку, будьте готові її стримати. Це буде вкрай важливо для ваших стосунків, кажуть зірки.

РАКИ

9 листопада вам потрібно бути готовим до раптової уваги з боку протилежної статі. Зірки кажуть, особливо розраховувати не варто. Просто насолоджуйтесь спілкуванням та компліментами.

ЛЕВИ

Якщо у цей день другій половинці знадобиться ваша допомога, будьте готові повністю присвятити їй час. Від цього залежатиме не лише її настрій, а й атмосфера будинку.

ДІВИ

9 листопада вам слід уважно й упереджено ставитися до того, що кажуть представники протилежної статі. Вас можуть чекати лестощі з далекосяжними планами.

ТЕРЕЗИ

Якщо у цей день ви вирішите розірвати стосунки, назад дороги не буде, кажуть зірки. І радять вам визначитися 9 листопада: будете ви далі із цією людиною чи ні.

СКОРПІОНИ

У цей день вам потрібно більше мовчати. Особливо якщо кохану людину, що називається, прорве. Як тільки він повністю закінчить – тоді й висловлюватиметеся.

СТРІЛЬЦІ

9 листопада вам важливо буде відстояти свою позицію, кажуть зірки. Причому як у професійних питаннях, так і особистих. Тож прийміть стійку заздалегідь.

КОЗОРОГИ

Зірки кажуть, цього дня друга половинка буде вочевидь не на вашій хвилі. Принаймні те, з чим іншим часом вона погодилася б, 9 листопада викличе її протест. Пам’ятайте про це і краще помовчуйте.

ВОДОЛІЇ

Якщо ви знаходитесь у пошуках пари (а особливо якщо поряд з вами є потенційний кандидат), поставтеся дбайливо до свого слова, радять зірки. Цього дня воно відіграватиме серйозну роль.

РИБИ

Від того, наскільки переконливим ви опинитеся цього дня, залежатиме ваша роль у стосунках. Запасіться аргументами, радять зірки.

Автор:
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward