Любовний гороскоп на 4 лютого 2023 року: що обіцяють астрологи

event 14:00 П’ятниця 03 Лютого 2023 Суспільство

Любовний гороскоп на 4 лютого 2023 року розповість, кому в цей день не варто сперечатися зі своєю половинкою, а на кого зі знаків чекають негаразди у стосунках.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

У цей день друга половинка може виявитися напрочуд права. Зірки радять вам 4 лютого не сперечатися з нею – від гріха подалі.

ТЕЛЬЦІ

Якщо обранець буде чимось помилятися, не варто намагатися задавити його авторитетом. Зірки рекомендують вам у цю суботу використовувати метод пряника.

БЛИЗНЮКИ

4 лютого вам слід у всьому радитися з коханою людиною. Це буде важливо не так для справи, як для ваших стосунків. Ви звикли спиратися лише на себе під час прийняття важливих рішень, про

РАКИ

Якщо друга половинка сперечатиметься з вами, прислухайтеся до неї. Зірки кажуть, 4 лютого її ідеї можуть наштовхнути вас на цікаві думки (визнаватись у цьому не обов’язково).

ЛЕВИ

Якщо між вами та обранцем 4 лютого пробіжить чорна кішка, самостійно усувати розлад не варто. Зірки кажуть, цього дня вам знадобиться допомога нейтральної сторони.

ДІВИ

Якщо ви посваритеся з коханою людиною, постарайтеся виявити чуйність і турботу до… себе. Пам’ятайте, що перемир’я буде тяжким. Чим раніше ви запустите цей процес, тим вам буде краще.

ТЕРЕЗИ

Прислухайтеся до думки коханої людини. Цієї середи вашої самокритики може не вистачити для прийняття правильних рішень, кажуть зірки. Довіртеся своєму партнеру і ви про це не пошкодуєте.

СКОРПІОНИ

Цього дня друга половинка не зможе вам допомогти, кажуть зірки. І справа буде не так у її здібностях, як у її необ’єктивному ставленні до вас.

СТРІЛЬЦІ

Якщо ви перебуваєте в пошуках пари, в цей день можете розслабитися і нічого не робити. Зірки кажуть, 4 лютого буде не найкращим днем ​​для початку стосунків. Якщо ж ви вже маєте кохану половинку, то намагайтесь уникати конфліктів у цей день. 

КОЗОРОГИ

Якщо обранець 4 лютого поводитиметься не так, як ви хочете чи очікуєте, не слід йому докоряти за це. Краще погляньте на ситуацію його очима – корисніше буде. На роботі докладіть більше зусиль і результат (у вигляді підвищення зарплати) не заставить на себе чекати. 

ВОДОЛІЇ

Цього дня ви можете зіткнутися із суперниками (або суперницями). Зірки радять тримати себе в руках до останнього. Інакше наламаєте дров. Ревність не призведе до хорошого, краще проявити довіру до свого партнера.

РИБИ

Настрій вашої пари формуватимете цього дня ви самі, кажуть зірки. Якщо так станеться, що ви дозволите партнеру вивести вас з себе, нарікати потім не буде на кого. Можете організувати для своєї половинки романтичний вечір.

Автор:
Останні новини
24.05.2024, П’ятниця
23.05.2024, Четвер
22.05.2024, Середа
21.05.2024, Вівторок
20.05.2024, Понеділок
19.05.2024, Неділя
18.05.2024, Субота
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward