Якою водою потрібно поливати кімнатні рослини – корисні поради

event 12:08 Вівторок 08 Листопадаа 2022 Суспільство
рослини

Власники кімнатних рослин часто ставлять собі питання: чи можна поливати кімнатні рослини водою з крана, чи потрібно її відстоювати, або ж кип’ятити? 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Коли на дворі стоїть холод і вся природа спить, так хочеться бачити красиві зелені рослини у себе вдома. Вони радують око, дарують енергію життя та очищають повітря, яким ми дихаємо. Однак і вони вимагають належного догляду за собою. Щоб домашні рослини завжди були сповнені сил, потрібно визначити, якою водою їх правильно поливати, інформує Ukr.Media.

Чим небезпечна вода з крана для кімнатних рослин

У багатьох містах з крана тече хлорована вода. Це великий ризик — поливати нею квіти, адже вони можуть зів’янути. Крім того, хлор блокує надходження поживних речовин в корінь, уповільнює ріст рослин.

Особливо небезпечна жорстка вода для ніжних орхідей і фіалок, азалій, папоротевих. Однак не трапиться нічого страшного, якщо ви поллєте нею бонсай, фікуси або цитрусові.

Якою водою правильно поливати домашні рослини

Вода з крана досить жорстка, тому перш ніж поливати нею рослини, потрібно дати їй відстоятися. Частина домішок осяде, вода вбере вуглекислий газ, що теж дуже добре для корінців, а також стане кислішою і м’якшою. Водою, яку набрали сьогодні вранці, можна поливати рослини тільки через добу.

Без сумніву, улюблені рослини заслуговують поливу бутельованою мінеральною водою хоча б іноді. Така рідина містить максимум корисних речовин.

Особливо важливо відстоювати воду хлоровану. При цьому не можна закривати банку кришкою, інакше хлор так і залишиться у воді.

Чи можна поливати домашні рослини водою кип’яченою

Кип’ячена вода хороша тим, що вона продезінфікована. Також з неї йдуть шкідливі для рослин солі. Це безсумнівний плюс, а ось з мінусів можна назвати втрату кисню. Щоб він повернувся, необхідно відстоювати кип’ячену воду протягом пари діб.

Коли рослини довго не цвіли, можна застосовувати шокову термотерапію. Звичайно, поливати квіти окропом — це ідея не з кращих, але ось гаряча вода від 60 до 80 градусів може пробудити в них рух соків. Метод не можна використовувати постійно.

Останні новини
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
27.11.2022, Неділя
26.11.2022, Субота
25.11.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward