Гороскоп Таро на тиждень 30 травня-5 червня: що чекає на всі знаки зодіаку

event 10:10 Понеділок 30 Травня 2022 БЛОГ

Хто зі знаків зможе зміцнити свої відносини, а кому потрібно триматися якомога далі від авантюр.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Гороскоп Таро на тиждень розповість, кому зі знаків варто стримувати свої емоції, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, хто досягне успіхів у професійній діяльності, а хто зможе відчути себе коханим.

Овен

Карта тижня: Паж Жезлів

На цьому тижні Овнів наздоженуть несподівані новини. Вони можуть вимагати швидкого реагування. Часу на прийняття рішення може бути мало і це може дратувати. Ви не зможете проігнорувати цю новину і відкласти її в довгий ящик. Вона зажадає негайних дій.

Тілець

Карта тижня: Четвірка Пентаклей

Четвірка Пентаклей в розкладі показує, що ви не маєте наміру розлучатися з тим, що отримали наполегливою працею. Ця карта може свідчити про егоїзм, але в цьому періоді відстоювати свою точку зору і свої інтереси навіть корисно. Матеріальні цінності цього тижня можуть вийти на перший план. Ви не маєте наміру ділитися з ким-небудь своїми благами.

Близнюки

Карта тижня: Десятка Кубків

На цьому тижні труднощі попередніх днів відступають, і в житті Близнюків нарешті вимальовується “біла смуга”. Ви відчуєте, як все стає на свої місця. На перший план вийдуть сімейні відносини. Проводьте більше часу зі своєю другою половинкою, це допоможе зміцнити ваш союз.

Рак

Карта тижня: Королева Кубків

На цьому тижні Раки зможуть домогтися професійних успіхів. Однак для цього потрібно заручитися підтримкою авторитетного для вас людини, який надзвичайно справедливий. Це людина, яка більш ніж готова допомогти вам будь-яким способом, в якому ви можете потребувати. Така співпраця стане неоціненним досвідом, ви зможете отримати важливу інформацію.

Лев

Карта тижня: Дев’ятка Кубків

Цього тижня Леви зможуть успішно завершити масштабний проєкт. Ваші праці почнуть приносити видимі результати. Ваші зусилля починають окупатися в тому, що виглядає як душевний спокій і задоволеність будинку. Відносини з близькими людьми складаються гармонійно, ви відчуваєте себе коханими, і це надає життєвих сил і мотивації для нових звершень. Почуття безпеки дозволяє вам зітхнути спокійно і з надією дивитися в майбутнє.

Діва

Карта тижня: Король Мечів

На цьому тижні Дівам випаде шанс проявити свої лідерські якості. Вам доведеться встановлювати порядки й координувати роботу людей. Вам потрібно буде пояснювати, що відбувається і що потрібно робити, щоб досягти найвищих результатів. До вашої думки будуть прислухатися. Дівам варто прислухатися до власних бажань і потреб і не відкладати їх на потім.

Терези

Карта тижня: Зірка

Карта зірки натякає на те, що для досягнення бажаного Терезам на цьому тижні буде потрібно докласти максимум сил. Ви повинні бути зосереджені й не упускати важливих дрібниць, які можуть бути підказками долі. Не варто зациклюватися на негативних думках, вони лише віддаляють вас від успіху. Віра у власні сили та оптимізм – ваші ключі до досягнення бажаного.

Скорпіон

Карта тижня: Паж Кубків

На цьому тижні ви будете дуже нав’язливі, як ніби вам потрібно, щоб хтось завжди був поруч, щоб або втішити вас, або підтвердити, що все в порядку. Ви входите в тиждень з почуттям самотності; можливо, ви переживаєте розрив або, можливо, ви очікуєте, що він ось-ось станеться. Ви на межі й налякані, але ви готові до гіршого, якщо це станеться.

Стрілець

Карта тижня: Туз Кубків

На цьому тижні Стрільці будуть енергійними й діяльними. Ви з ентузіазмом беретеся за вирішення найскладніших питань, а нестандартне мислення допомагає знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації. Ви не сидите на місці й постійно шукаєте пригод. Однак зірки радять утриматися від ризику і сумнівних авантюр.

Козоріг

Карта тижня: Король Жезлів

На цьому тижні ви будете шукати та отримувати поради та рекомендації від когось, хто старший і мудріший за вас. Іноді вам потрібно мислити нестандартно, а на цьому тижні ви занадто заплуталися, щоб зробити це; ви відчуваєте себе в глухому куті, і тому Ви звертаєтеся за допомогою. Ця людина приходить до вас на допомогу і дає вам саме ту інформацію, яка необхідна для того, щоб ви ясно побачили загальну картину.

Водолій

Карта тижня: Паж Мечів

Паж Мечів натякає на те, що Водолії на цьому тижні можуть поставити себе в незручне становище. А все через те, що ви не змогли утримати емоції під контролем і дозволили собі зайвого. Щоб врятувати себе, ви зробите боляче комусь іншому і спробуєте виправдати свої дії. Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій і вже тим більше не провокувати їх.

Риби

Карта тижня: Король Пентаклей

Чим би ви не займалися на цьому тижні, все піде “за планом”. Ви та людина, яка знає відповіді на важливі питання, які вам задають. Ваші знання настільки цінні, що інші приймуть те, що ви хочете сказати, і з успіхом застосують їх у своєму житті. Вам посміхнеться удача у всіх життєвих сферах.

Джерело

Останні новини
14.08.2022, Неділя
13.08.2022, Субота
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward