Чому не можна залишати недопитий чай: народні прикмети

event 03:38 Понеділок 07 Листопадаа 2022 БЛОГ

Наші предки вважали, що не можна залишати чай і їжу. Необхідно намагатися все повністю з’їдати і випивати. Тільки ось прислухаються до цього далеко не всі люди.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

У давні часи люди були впевнені, що саме це може стати причиною того, що людина позбудеться щастя і удачі на довгий час.

Прикмети про чай були популярними ще на Русі. Слов’яни з повагою ставилися до чайних церемоній. Предки були впевнені, що допивати чай необхідно для того, щоб не розлютити духів.

Якщо людина не спустошить чашку до кінця, то її завжди будуть супроводжувати невдачі.

Якщо говорити про деякі східні традиції, то там жителі були впевнені, що кухоль з чаєм — це енергетична оболонка самої людини.

Тоді вважали, що чаювання — це такий ритуал, завдяки якому людина наповнюється життєвою енергією і силами. А якщо недопити чай, то сил не буде взагалі. Також це може стати причиною уразливості біополя людини.

Дехто вважає, що чай завжди потрібно допивати тому, що якщо напій буде в несвіжому вигляді, то він не принесе ніякої користі і навіть може нашкодити. Ну це насправді так.

Якщо чай довго стоїть і вже охолов, то в ньому починають накопичуватися токсини і різні шкідливі речовини. Можна навіть сказати, що такий напій перетворюється в отруйний.

У предків було кілька версій тлумачень цієї прикмети. Якщо чашка з чаєм була недопита в колі родичів і батьків, то значить скоро має бути велике розчарування і хворобливе розставання з найближчою її людиною.

Якщо чай не допила людина, яка вже перебуває у шлюбі, то вона ризикує дізнатися про свою другу половинку не найприємнішу новину. Це може стати причиною розлучення. Родичам було не можна допивати чай. Вважалося, що це до великого скандалу.

Якщо чай був недопитий під час того, коли людина трапезувала з неприємними її людьми, то це може спричинити за собою фінансові втрати. Витрати будуть дуже непередбаченими і малоймовірно порадують. Також є ймовірність, що недопитий чай може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям.

Народи Азії дотримувалися версії, що якщо людина доп’є за кимось чай, то вона забере собі всі хвороби і неприємності. Тому люди намагалися не залишати цей напій і ні за ким його не допивали.

В гостях необхідно завжди допивати чай, щоб не залишити свою життєву енергію і сили у чужих людей.

Останні новини
07.12.2022, Середа
06.12.2022, Вівторок
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward