Чому не можна шити перед дорогою: народні прикмети про голку

event 17:38 П’ятниця 28 Січня 2022 БЛОГ

Зі звичайною швейною голкою пов’язано безліч забобонів і прикмет. Вважається, що вона володіє чаклунською силою, яку можна використовувати для обрядів і ворожінь. При цьому навіть в повсякденному побуті з нею потрібно поводитися уважно і шанобливо.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Не можна дарувати

Голка вважається особистою річчю господині. Саме тому її не можна дарувати — одержувач може втратити позитивну енергетику. Також вважається, що голка “забирає” гроші: ненавмисний подарунок може розорити адресата.

Щоб набір для рукоділля не привів до фінансового краху, заплатіть за нього символічно, “відкупіться” від нещасть. Даруйте швейні приналежності з добрими почуттями, в іншому разі виникне ризик сварок і конфліктів.

Укол пальця

Отримати випадкову травму рук під час шиття можна дуже легко. При цьому трактування події залежить від ситуації та інших факторів.

Укол трапився на неробочій руці — до похвали і визнання талантів. Травмований великий палець — чекайте клопоту і суєти. Також ситуація може означати негативну оцінку поточних дій.

Для самотньої жінки укол може означати швидку зустріч другої половини, виникнення сильних почуттів і пристрасть. Заміжні жінки, уколовшись, ризикують зруйнувати відносини в сім’ї.

Для відновлення гармонії будуть потрібні особливі ритуали і тривала робота над собою. Серйозна травма, коли голка пошкоджує ніготь, може бути передвісником раптового поліпшення фінансової ситуації.

Не шити перед дорогою

Приводити одяг в порядок перед подорожжю необхідно заздалегідь. Якщо робити це напередодні шляху, удача відвернеться від людини.

Також не рекомендується займатися шиттям, якщо в дорозі знаходяться близькі або знайомі — вважається, що це зіб’є їх зі шляху. Але якщо займатися ремонтом одягу все ж необхідно, робіть це мовчки, а при зав’язуванні вузликів прочитайте молитву.

Читайте також: Чому не можна залишати на столі пустий посуд: прикмети про обідній стіл

Вколювати тільки в голківницю

Зберігати інструмент рекомендується тільки в голківниці. Якщо увіткнути голку в предмети домашнього вжитку, можна образити будинкового і заробити непотрібні клопоти. Якщо в будинку виявлена чужа голка, це свідчить про спробу навести порчу.

Загубити з ниткою

Наші предки зберігали голки з всунутими в них нитками: вважалося, що це покращує фінансове становище. Втрата такого інструменту віщує розлуку з близькою людиною або погіршення матеріального добробуту. Чим швидше предмет знайдеться, тим коротша буде смуга невдач.

Наступити або сісти

Безладне зберігання швейного приладдя може привести до негативних подій в житті. Якщо ви наступили на голку, готуйтеся до з’ясування відносин і сварок. Якщо ж ви вкололися сидячи, вас чекають зради, розчарування в близьких і конфлікти в родині.

Джерело

Останні новини
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward