Боксерські груші: різновиди та ключові характеристики

event 14:47 Вівторок 24 Січня 2023 Суспільство

Обов’язковим атрибутом тренувального процесу боксера є боксерська груша. З її допомогою можна відточувати велику кількість різних ударів, покращувати техніку, підвищувати силу та витривалість. Тренажер цього формату поділяється на види, відрізняється характеристиками та параметрами. У цій різноманітності потрібно розібратися і зробити правильний вибір під свої запити.

При виборі необхідно враховувати розмір, вагу, конструкцію, метод кріплення та багато іншого. Тут https://one-click.com.ua/boks-i-edinoborstva/bokserskie-meshki-i-grushi/grushi/ слід ознайомитися з асортиментом та актуальними пропозиціями. Магазин «Ванклік» не обмежує підбір, а по кожному товару є детальний опис та фотографії з характеристики. Це полегшує вибір з подальшим оформленням покупки.

Розмір та вага

Зазвичай рекомендують купувати грушу, вага якої вдвічі менша за вагу спортсмена. Мішок не сильно гойдатиметься, якщо по ньому завдавати ударів. Але ця формула не завжди ідеальна. Іноді потрібно зробити так, щоб груша гойдалася, адже це дозволить імітувати реальний бій та рухи суперника.

Груші розміром 120 см можна використовувати для відпрацювання ударів ногами. Тяжкі груші такого ж розміру підійдуть для відпрацювання сили удару руками. Висота 140-180 см підійде для завдання низьких ударів, що актуально в Муай Тай і кікбоксингу.

Форма

Боксерські груші відрізняються формою і поділяються на такі види:

  • універсальний (прямі та бічні удари, а також аперкот);
  • аперкотний (для відпрацювання ударів знизу);
  • пневматичний (груша наповнюється повітрям та підійде для відпрацювання швидкості);
  • круглий (удари наносяться під будь-яким кутом);
  • Кегля (відмінний варіант для тайського боксу);
  • Конус (ідеальне рішення для відпрацювання ударів у голову);
  • водоналивний (у формі людини).

Універсальні груші справді є практичним рішенням для багатьох видів спорту, а не лише боксу. Останнім часом стають популярними манекени для відпрацювання навичок точності та концентрації ударів.

Матеріал

Як зовнішній матеріал використовують шкіру, синтетичну шкіру, кирзу та ПВХ. Натуральний матеріал міцний та довговічний, витримає будь-які види навантажень. Синтетична шкіра відмінно підійде для дому, до того ж менш довговічна і великих навантажень не витримає. ПВХ використовується у виробництві аматорських снарядів. Кірза – недорогий та стабільний матеріал, легко очищується та гарантується гарний контакт з рукавичками бійця. Для внутрішнього наповнення використовується деревна тирса, ганчір’я, а також обрізки поліуретану.

Автор:
Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward