Астрологи назвали найгарячіших коханців серед знаків Зодіаку

event 16:13 Четвер 10 Лютого 2022 БЛОГ

Представники цих знаків є найбільш досвідченими в постільних утіхах.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Місяць народження людини, як запевняють астрологи, впливає на її темперамент і пристрасність у стосунках із протилежною статтю.

Хто є найбільш пристрасним коханцем відповідно до знаку Зодіаку, розповідають астрологи видання Herway.

Які знаки Зодіаку найкращі коханці

Скорпіон

Представники цього знака Зодіаку вважаються найбільш досвідченими в постільних утіхах. Вони мають просто неймовірний сексуальний апетит – Скорпіони ніколи не можуть насититися.

Зважаючи на це, їм підійде не кожен партнер, адже не всі здатні витримати такий сексуальний натиск і божевільні викрутаси у ліжку.

При цьому, зауважують астрологи, Скорпіони не такі вже й безсердечні. Вони намагаються встановити контакт зі своїм партнером ще до сексуальних стосунків.

Лев

Вони – природжені герої-коханці. На думку Левів, бути найкращим – означає бути надзвичайно вигадливим і нестримним. Їм потрібно верховодити і у спальні, і по життю.

Найбільше їх заводять компліменти, предстаники цього знака Зодіаку бажають чути про те, які вони прекрасні. Тоді вони просто сходять із розуму.

Овен

Їхнє сексуальне бажання просто зашкалює. Але у Овнів не так багато часу на секс, тому вони задовольняють свої потреби й переходять до наступного.

Представники цього знака Зодіаку дуже винахідливі у ліжку. До того ж для них не рідкість випадковий секс із незнайомцями.

Рак

Вони дуже пов’язані зі своїми емоціями. Ракам подобається бачити у людях хороше, просто бути з ними та давати їм свою позитивну енергію.

Для представників цього знака важливий духовний і чуттєвий зв’язок у поєднанні з сексуальним. Вони сповна викладатимуться у своїх стосунках. Теж саме стосується і ліжка, де Раки продемонстують своєму партнеру те, що він або вона ніколи не пробували.

Стрілець

Вони ніколи й за жодних умов не відмовляться від сексу. Понад те, Стрільці навіть більше збуджуються, якщо існує якась небезпека, наприклад, бути спійманим у певному місці.

Аби швидко не набриднути Стрільцям, їхній партнер повинен викликати у них бажання та постійно пропонувати спробувати щось нове.

Читайте також: Які знаки Зодіаку найталановитіші

Джерело

Останні новини
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
01.08.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward