41-й день російсько-української війни: прогноз для всіх за картами Таро

event 10:28 Вівторок 05 Квітня 2022 БЛОГ

Карти Таро відповідають на безліч запитань, вони можуть спіймати енергію певного дня та потрактувати її.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Що ж нас усіх чекає 5 квітня 2022 року у 41-й день війни.

Як повідомляє ТСН, у сьогоднішньому розкладі карт Таро традиційні три карти, які належать до молодших арканів Таро, тому вказують на більш побутові речі. Також серед них є так звана карта двору, котра може вказувати на конкретних людей. 

Перша карта – “Паж кубків” відповідає за приховані можливості, що приховуються всередині кожної людини. По суті, у всіх нас є кілька шансів, щоб розкритися і реалізуватися. Деякі здатні за один раз заплатити в життя яскраві мрії, стати успішними та повністю реалізуватися.

Зараз ви зрозумієте, в якій ситуації опинилися, тому почніть мислити в вірному напрямку. Якщо раніше ви були обтяжені складностями і глухими кутами, то тепер будете бачити все ясно і легко поводитися з труднощами.

Карта говорить про те, що ви отримаєте запрошення на зустріч, помиритеся з добрим другом або старим товаришем. Також може йтися про теплі почуття до іншої людини. 

Наступна карта – “Четвірка пентаклів” каже, що ви боїтеся змін. Це прагнення затримуватися в минулому і страхах перед майбутніми подіями. На жаль, це негативний стан для будь-якого живого людини, який відмовляється від реального життя і не готова рухатися в нове. Але світ постійно трансформується, і немає такої сили, яка зупинить процес або поверне все назад. Тому залишається тільки вчитися адаптуватися. Тому поверніть контроль над власним життям, перестаньте боятися і почніть рухатися до світлого майбутнього.

Наступна карта у розкладі – “Двійка жезлів” свідчить про “переосмислення”. А оцінка власного життя та своїх можливостей ― не таке вже й просте заняття. Варто не помилитися при виборі подальших дій, адекватно оцінити співвідношення сил. 

Карта говорить про те, що  ви прагнете зберегти нейтралітет за всяку ціну. Але в поточній ситуації доведеться зробити вибір, виявити свій характер та висловити власну думку.

На перший погляд, здається, що ви опинилися в безвиході, але це всього лише закуток, з якого легко вибратися. Ви поки що не програли: йдеться про банальну зупинку та переосмислення отриманих результатів. Ви трохи втомилися і чомусь сприйняли втому як поразку. Вам комфортно всередині свого світу, але з нього доведеться рано чи пізно вибратися. Зовнішній світ небезпечніший, але в ньому так само багато і можливостей.

Останні новини
25.06.2022, Субота
24.06.2022, П’ятниця
23.06.2022, Четвер
22.06.2022, Середа
21.06.2022, Вівторок
20.06.2022, Понеділок
19.06.2022, Неділя
18.06.2022, Субота
17.06.2022, П’ятниця
16.06.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward