Учасник “Холостячки” Хветкевич після камінг-ауту відповів на відверті питання про секс

event 15:40 П’ятниця 19 Серпня 2022 Суспільство

Днями Андрій Хветкевич зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Учасник другого сезону шоу “Холостячка” нещодавно здійснив камінг-аут. Після цього його засипали незручними питаннями, в тому числі і хто в їхній парі з колумбійцем “дівчина”, розповів Уніан.

Хветкевич пояснив, що в нетрадиційних парах є чоловік і чоловік або жінка і жінка. У них не буває так, що один виконує чоловічу роль, а інший – жіночу.

Коментар: “У нас в парі немає жінок, немає наречених. Розділяти гей-пари на “чоловік” і “жінка” не вважається культурним. Це ознака неосвіченості. Є виняток: коли сама пара вирішила себе ідентифікувати інакше і про це заявила”, – відповів Хветкевич.

Також йому поставили ще одне некультурне запитання: “Ти його чи він тебе?” На це Хветкевич відповів досить дотепно: “Це аналогічно, якщо я запитаю: “Ти чоловіка або чоловік тебе (я про анальний секс в гетеросексуальних парах)?”

Нагадаємо, раніше Андрій Хветкевич поділився радісною новиною. Він знайшов своє кохання, а його обранцем став колумбієць. Після такої новини від нього в соціальній мережі відписалися понад 100 тисяч людей. 

Крім того, учасник “Холостячки” вже зробив пропозицію своєму коханому, на яку той погодився.

Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward