Нікіта Добринін розвінчав найпоширеніші міфи про шлюб

event 15:47 П’ятниця 06 Серпня 2021 Шоу-бізнес

Український телеведучий Нікіта Добринін розвінчав найпоширеніші міфи про шлюб та дав поради молодим парам. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У своєму новому дописі в Інстаграмі Добринін розповів, які твердження суспільства, на його думку, є міфами, а також розповів про свої взаємини із Квітковою. 

Блогер та телеведучий стверджує, що багато хто у шлюбі очікує від половинки безумовної любові. Але, в той же час, не хоче працювати над стосунками коли виникають якісь труднощі. 

Ведучий стверджує, що у стосунках ніколи не має одного винного а іншого завжди правого. Якщо виникає певний конфлікт, то у ньому завжди винні обидва. І коли одна людина постійно поступається своїми інтересами заради іншої, ні до чого доброго такі стосунки не приведуть. 

Читайте також: Нікіта Добринін замилував фанів знімком із крихітним сином (фото)

Нікіта стверджує, що у шлюбі половинки не зближуються без всяких зусиль. Хороші стосунки – це плід щоденної праці над собою обох у парі. Кожен має працювати над усуненням власних недоліків, комплексів, які тим чи тим чином шкодять стосункам. 

Також Добринін вважає, що закохані ні в якому разі не мають закидати свої хобі та захоплення у шлюбі. За словами ведучого, він поважати інтереси своєї половинки. Не потрібно підлаштовувати свою кохану/коханого під себе. Адже це знищує особистість. 

Нікіта додав, що звичайно для чоловіка нормально звертати увагу на хазяйновитість дівчини. Однак це має бути точно не головним фактором при виборі дружини. Перш за все у хлопця повинні бути почуття до дівчини. Оскільки без цього з часом чоловік буде дивитися на жінку, як на бездушну служницю, яка навряд чи чимось його зацікавить.

Автор:
Останні новини
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
12.06.2024, Середа
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward