Арсен Мірзоян вперше назвав причину смерті Ніни Матвієнко

event 12:28 Середа 15 Листопадаа 2023 Шоу-бізнес

З’ясувалося, що причиною смерті Народної артистки України Ніни Матвієнко, яка померла за два дні до свого 76-річчя, була онкологія. Про це повідомив співак Арсен Мірзоян у своєму інтерв’ю, пише Inkorr.

Мірзоян пояснив, що його тещу теж хвороба накрила раптово. Ніна Митрофанівна спочатку бажала, щоб тільки дівчата відвідували її, але потім всі, хто був вільний, приїздили. Він розповів, що їздив до неї, привозив ліки і мав з нею бесіди. Це тривало приблизно місяць. Ніна Матвієнко ніколи не скаржилася на свої страждання.

Арсен Мірзоян також розповів, що останні слова Ніни Матвієнко залишилися упродовж її життя з її невісткою Тоною. Потім артистці стало значно гірше.

Виявилося, що у Ніни Матвієнко діагностували онкологію. За словами Мірзояна, його теща завжди заявляла, що відчуває себе добре, навіть після кількох операцій. Вона ніколи не бажала, щоб її вважали слабкою і завжди вчасно запитувала про закінчення цієї неприємної ситуації.

Після смерті Ніни Матвієнко, легендарної української співачки, президент Зеленський і мер Кличко висловили свої співчуття рідним і близьким артистки.

Багато українців і колег артистки висловили свої співчуття іще при житті про неї і вшанували її талант. Однак, на день її смерті, були і такі, хто обмовив її через її погляди на російсько-українську війну. Деякі поділилися документами, які свідчили про те, що КДБ стежило за артисткою через її позицію на користь України.

Читайте також: MELOVIN розсекретив свою невиліковну хворобу

І на останок, оголошено, що читачі також можуть ознайомитися з найвідомішими піснями Ніни Матвієнко, поділитися спогадами про артистку, а також прочитати про її прощання у Києві.

Останні новини
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward