Відключення світла у Рівному провокують деякі представники бізнесу, - енергетики

Відключення світла у Рівному провокують деякі представники бізнесу, - енергетики

Вище на світлині: ліворуч - фото "Рівнеобленерго" з бізнес-центром у Рівному. Кадр праворуч - один із відділів "Епіцентру".

У Рівному деякі представники бізнесу ігнорують прохання про зменшення електроспоживання та провокують відключення світла. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

Як повідомили в “Рівнеобленерго”, нині необхідно свідомо та ощадливо споживати електроенергію, оскільки пропускна здатність мережі обмежена. 

Водночас у місті є представники бізнесу, які не вимикають зовнішнє освітлення тощо. Зайве навантаження на електромережу провокує подальші вимкнення електропостачання. 

На відео нижче в одному з магазинів мережі "Епіцентр" побачили не аби яку ілюмінацію.

В установі вкотре закликали до свідомої громадянської позиції, а органи влади - до впливу на підприємців. 

Також в “обленерго” нагадують правила поводження зі електроживленням у ці важкі часи: 

- Не вмикайте потужні електроприлади одразу і одночасно після відновлення електропостачання.

- Просимо користування бойлерами, пральними, посудомийними машинами, обігрівачами користуватися лише у нічну пору

- Чим менше навантажуємо мережу, тим менше аварійних відключень відбуватиметься.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини