На Рівненщині буде міська військова адміністрація. Мова йде про місто-супутник АЕС - Вараш.
Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський. Очільник країни одразу призначив і начальника міської військової адміністрації - Людмилу Мариніну.
До цього вона уже очолювала Вараську районну державну адміністрацію.
"Переконаний, в умовах війни відповідне рішення важливе. Адже це, насамперед, про безпеку. А також про більш скоординовану взаємодію між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, військовими, цивільним населенням та фахівцями в енергетичній сфері", - прокоментував начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Читайте також: Помер ректор РДГУ Руслан Постоловський
Провести заходи щодо створення Вараської міської військової адміністрації покладено на Генштаб Збройних Сил України та Рівненську обласну державну адміністрацію.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
