Три туристки з Рівненщини заблукали під час спуску з Говерли

Три туристки з Рівненщини заблукали під час спуску з Говерли

Три туристки з Рівненщини заблукали під час спуску з Говерли, пише Itvmg.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Івано-Франківської області.

Два дні тому рятувальники допомогли групі туристів із Рівненської області, які під час спуску по «синьому маршруту» з гори Говерла втратили орієнтир та не можуть самостійно вийти на маршрут.

Читайте також: На Київщині легковик врізався в самоскид: загинув 9-річний хлопчик

Гірські рятувальники прибули до місця перебування трьох туристок та в подальшому супроводили до підніжжя гори. Медичної допомоги туристки 2000, 2003 та 2007 р.н. не потребували.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини