Три туристки з Рівненщини заблукали під час спуску з Говерли, пише Itvmg.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Івано-Франківської області.
Два дні тому рятувальники допомогли групі туристів із Рівненської області, які під час спуску по «синьому маршруту» з гори Говерла втратили орієнтир та не можуть самостійно вийти на маршрут.
Читайте також: На Київщині легковик врізався в самоскид: загинув 9-річний хлопчик
Гірські рятувальники прибули до місця перебування трьох туристок та в подальшому супроводили до підніжжя гори. Медичної допомоги туристки 2000, 2003 та 2007 р.н. не потребували.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
