Трьох тропічних паразитів виявили у тілі жительки Рівненщини

Трьох тропічних паразитів виявили у тілі жительки Рівненщини

У Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка успішно пролікували пацієнтку, в організмі якої виявили трьох тропічних паразитів до 10 см, пише ITV media.

Про це повідомили на сайті медзакладу.

Пацієнтка скаржилася на виражений набряк мʼяких тканин обличчя та шиї, повік лівого ока, біль у проекції виличної кістки зліва. Їй була проведена діагностична пункція, під час якої вдалося видалити паразитів.

Читайте також: На Рівненщині незаконно приватизували історичну пам`ятку

Після одужання пацієнтку виписали із медзакладу.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини