У Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка успішно пролікували пацієнтку, в організмі якої виявили трьох тропічних паразитів до 10 см, пише ITV media.
Про це повідомили на сайті медзакладу.
Пацієнтка скаржилася на виражений набряк мʼяких тканин обличчя та шиї, повік лівого ока, біль у проекції виличної кістки зліва. Їй була проведена діагностична пункція, під час якої вдалося видалити паразитів.
Читайте також: На Рівненщині незаконно приватизували історичну пам`ятку
Після одужання пацієнтку виписали із медзакладу.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
