Сьогодні у Рівне прибуде Вифлеємський вогонь. Про це повідомили в пресслужбі Рівненської облради.
Його передадуть у Свято-Покровський кафедральний собор.
Читайте також: На Рівненщині підтвердили перші випадки грипу у цьому епідсезоні
Там о 17:00 розпочнеться традиційна всеукраїнська акція передачі вогню, до якої долучаються представники пластунських організацій Рівненщини. Далі молоді люди передаватимуть вогонь в громади області.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
