Рівненські депутати попрацюють двірниками: деталі

event 12:11 Понеділок 07 Лютого 2022 РІВНЕ

Більш як 30 голів ОСББ міста Рівне зголосились на ініціативу “День двірником” і з радістю чекають на міських та обласних обранців у себе в гостях.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Цікаву ініціативу запропонував власник “Домової служби” Валерій Гусак. Його ідея проста: допомогти депутату спробувати себе в ролі двірника і зробити свій невеликий вклад у чистоту рідного міста.

До участі у такій ініціативі він запрошує депутатів Рівненської міської та обласної рад. А також депутатів та голів ОСББ з інших міст. Адже переконаний, що це чудова нагода познайомитися із своїми виборцями.

Коментар: “Це можливість, якою не можна не скористатися. Це шанс, який дасть можливість познайомитися із надзвичайно цікавими людьми, які всією душею живуть своїм будинком. Це радість відчути, як пробуджується весна у звичайному дворі звичайної багатоповерхівки у м.Рівному. Це можливість спробувати себе в якості двірника і зробити свій невеликий вклад у чистоту рідного міста. Більше 30 голів ОСББ міста Рівне зголосились на ініціативу “День двірником” і з радістю приймуть вас у себе в гостях“, — пише Валерій Гусак.

Читайте також: Сьогодні 3 вулиці Рівного залишаться без світла

Для того, щоб взяти участь у цій ініціативі треба:

  1. Зареєструватися у відкритій формі акції “День двірником” 
  1. Зв’язатися із головою ОСББ того будинку, який ви обрали і домовитися з ним про отримання необхідного інструменту (мітла, лопата, граблі, совок тощо).
  1. Прийти вранці у призначений день і попрацювати двірником. При цьому можна фотографуватися і викладати сторіс у необмеженій кількості. Зазвичай прибирання здійснюється в проміжку з 6 до 9 ранку
  1. Отримати масу позитивних емоцій і подарунок від “Домової служби”.
  1. Порадити друзям повторити ваш досвід.

Зауважимо, що робота здійснюється на добровільних засадах і не оплачується. 

Коментар: “Запрошую до участі у цій акції всіх знайомих і не знайомих зі мною депутатів Рівненської міської та обласної рад. Запрошую депутатів та голів ОСББ з інших міст. Адже, для них це буде чудова можливість познайомитись із людьми Рівного. Запрошую чиновників міста Рівне. Як казав колись шанований в Рівному міський голова Віктор Чайка: “Я не мер, я головний двірник міста”. Реєструйтесь і долучайтесь!”, — закликає автор ідеї “День двірником”.

Джерело

Стати автором!
Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Час-Дій, напишіть нам: [email protected]

Останні новини
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward