На Рівненщині попрощались із шістьма Героями

event 09:48 П’ятниця 25 Серпня 2023 РІВНЕ

На Рівненщині попрощались із шістьма Героями: Миколою Тюриковим, Анатолієм Опальком, Олександром Козлом, Петром Босим, Андрієм Левицьким, Ігорем Трохимчуком.

УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ

У Вараші попрощались із Героєм Миколою Тюриковим. 

Чоловік народився у Вараші. Навчався у ліцеї №5. Останнім часом працював слюсарем. Миколу мобілізували наприкінці березня. Чоловік служив стрільцем-санітаром у 3 механізованому батальйоні Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького. Герой загинув 19 серпня від мінометно-артилерійскього обстрілу під час виконання бойового завдання біля села Новосілка Донецької області.

На Сарненщині попрощались із Героєм Анатолієм Опальком. 

Чоловік проживав у селі Гранітне Вирівської громади. Анатолій загинув 13 серпня під час виконання бойового завдання, біля населеного пункту Урожайне Волноваського району Донецької області.

У Сарненському районі провели в останню дорогу Героя Олександра Козла. 

Чоловік проживав у селі Селище Вирівської громади. Олександра призвали на службу у травні минулого року. Чоловік служив молодшим сержантом. За місяць до свого 35-річчя Олександр загинув в районі міста Куп’янськ Харківської області. У Героя залишились батько та брат.

Сарненська громада попрощалась із захисником Петром Босим. 

Чоловік проживав у селі Бутейки Сарненського району. З березня минулого року чоловік служив у ЗСУ молодшим сержантом. 19 серпня Петро загинув у результаті бойових дій поблизу Куп`янського району Харківської області. У Героя залишились дружина та доньки.

На Острожчині в останню дорогу провели Героя-Захисника Андрія Левицького. 

Чоловік народився у селі Межиріч. Після закінчення школи опановував медичну справу в Шепетівському фаховому коледжі. Професійну кар’єру будував у цьому ж напрямку. Пацієнти щиро відгукувалися про його високий професіоналізм. Із початком повномасштабного вторгнення Андрій з батьком пішли захищати рідну країну. Він служив військовим лікарем, рятував життя побратимів, хоч сам теж потерпав від наслідків ворожих обстрілів, але довго не затримувався в госпіталях і далі відправлявся в небезпечні зони, щоб допомагати своїм товаришам. Військовий загинув 18 серпня внаслідок ракетного обстрілу в районі населеного пункту Комишуваха Запорізької області.

У Білокриницькій громаді попрощались із Героєм Ігорем Трохимчуком. 

Чоловік народився в селі Шубків. Служив у внутрішніх військах, у Національній гвардії, а згодом вступив до лав Збройних Сил України. Загинув військовий 18 серпня під час бойового завдання в районі населеного пункту Комишуваха Запорізької області. В чоловіка залишилися дружина та неповнолітній син.

Читайте також: Йому назавжди 24: на Рівненщині попрощались з Героєм

Вічна слава і честь Героям! Щирі співчуття рідним та близьким.

Останні новини
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward