На Рівненщині ВПО знову отримали гуманітарну допомогу від благодійників

На Рівненщині ВПО знову отримали гуманітарну допомогу від благодійників

У місті Дубно волонтери Центру Рівнян спільно з міжнародними фондами Global Empowerment Mission (GEM) та Howard G. Buffett Foundation (HGBF) передали продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив нардеп Дмитро Соломчук.

Серед отримувачів допомоги — родина пані Ірини, яка разом із чоловіком виховує десятьох дітей. У перші дні повномасштабного вторгнення сім'ї вдалося евакуюватися з Олешків, що на Херсонщині. Їхнє рідне місто нині зруйноване, тож сім’я почала нове життя на Рівненщині.

Попри труднощі, жінка зізнається: головне — не здаватися і продовжувати виховувати дітей, даруючи їм турботу та відчуття дому.

Організатори зазначають, що продовжують допомагати сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Буде цікаво

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини