День дякую 2022: історія свята та цікаві привітання

event 11:41 Понеділок 10 Січня 2022 БЛОГ

Всесвітній день “дякую” щорічно відзначається 11 січня. Таким чином ЮНЕСКО та ООН хочуть нагадати людям про те, наскільки важливі хороші манери та ввічливість. Ініціатива створити день, присвячений вдячності, надійшла від миротворчих організацій, адже щирі слова подяки приносять людині теплі відчуття, радість і емоційний підйом. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Історія Дня спасибі

Ініціатива створити день, присвячений дню подяки, надійшла від миротворчих організацій. Вперше слово “дякую” було офіційно згадано у Паризькому словнику-розмовнику в 1586 році. У побуті воно стало застосовуватися лише у 20 столітті. Присвячене цьому слову свято було створено з ініціативи ООН та ЮНЕСКО, а датою свята обрано 11 січня.

У цей день у всьому світі проводять веселі конкурси, флешмоби, благодійні акції. Люди дарують один одному подарунки та листівки, малюють плакати зі словом “дякую”, організовують вечірки. У цей день не забудьте сказати щирі слова подяки своїм друзям, близьким і рідним за те, що вони цінують і люблять вас.

Привітання з Днем дякую

Давайте скажем “дякую” усім,
За теплоту, турботу і добро.
Всім тим, хто нам дарує сміх,
І з ким нам просто і легко.
Подяку ви висловлюйте сьогодні,
Не бійтеся сказати добрих слів.
Тож будьмо ввічливі та благородні,
Нехай лунає всюди щирий спів.

***

Світу дякую я скажу
За те, що живу, мрію, люблю.
Небу я дякую, Місяцю, Сонцю,
Кожній тварині та доброму серцю.
Всіх з Днем подяки я вітаю,
Весь світ це слово добре знає.
Бажаю слова “дякую” не забувати
Та іншим частіше його промовляти.

***

Подяки день сьогодні відзначаю,
За все добро спасибі я скажу,
Багато радості я вам бажаю
І берегти любов свою.
Хай щастя до вас прилітає,
І привітання з ним летять,
Нехай вам люди помагають,
І вдячно очі мерехтять!

У світі немає нічого простішого, ніж сказати іншій людині “дякую”, і немає нічого ціннішого за ці п’ять букв. У Міжнародний день дякую хочу вам побажати море подяки від колег і друзів, рідних і знайомих. І нехай у вас ніколи не вичерпається бажання дякувати життя, сім’ю і себе за все, що є і за все, що буде!

***

Вітаю з Міжнародним днем дякую і побажати хочу, щоб твоє серце і душа завжди були вдячні небесам за життя і благополуччя, за цей барвистий світ і добру удачу. Бажаю тобі завжди чути щире “дякую” за будь-яку надану допомогу, вірну підтримку, потрібну пораду і просто за присутність в чиєму-то житті.

***

Сьогодні чудове свято. Я бажаю кожному, щоб в цей ранок ви бажали один одному не тільки “гарного дня”, а й просто сказали “дякую”. Дякую за рідні посмішки, спасибі за щоденну допомогу, спасибі за любов і увагу, які вам дарують кожен день рідні та близькі люди. Посміхніться в рідні очі і подякуйте, просто за те, що вони є. З Міжнародним днем дякую.

Джерело

Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward