Що приносить у дім орхідея: забобони та прикмети з народу

event 21:00 Субота 14 Жовтня 2023 Прикмети

З такою дивовижною за красою квіткою, як орхідея, пов’язано чимало прикмет, які часом навіть суперечать один одному, пише Pixel inform.

Так-так, ви не дочули – якщо порівнювати повір’я, які ходять про орхідею серед народів Заходу та Сходу, вони будуть діаметрально протилежними. Але про все по порядку.

Прикмети про орхідеї у західних країнах

Бажаєте, щоб вас покинув чоловік? Терміново купуйте орхідею в горщику – саме такою порадою з вами поділяться західні жінки, адже вони свято вірять у те, що квітка жене з дому чоловіків. Але цього жителям західних країн здалося мало – вони наділили рослину такою якістю, як енергетичний вампіризм.

Втім, це не привід геть-чисто відмовлятися від утримання орхідей у ​​своєму домі – достатньо розмістити кашпо в кімнаті, де благовірний з’являється найрідше.

Читайте також: 4 речі, які не можна робити в день народження: народні прикмети

Прикмети про орхідеї у східних країнах

На Сході ж орхідея, навпаки, шанована і уособлює собою шляхетність і достаток. Тут квітку прозвали магнітом для удачі, що пояснює звичку розміщувати горщик із цією рослиною біля входу в будинок або як мінімум у саму обжиту кімнату.

До речі, важливе значення має колір орхідеї. Так, сорти з жовтими квітками потрібні тим, хто прагне фінансового благополуччя, червоні квіти потрібні для того, щоб стимулювати розумовий процес і якнайшвидше справлятися з вирішенням завдань, а ось білі корисні тим, хто хоче покращити обстановку в сім’ї.

Останні новини
26.05.2024, Неділя
25.05.2024, Субота
24.05.2024, П’ятниця
23.05.2024, Четвер
22.05.2024, Середа
21.05.2024, Вівторок
20.05.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward