Фінансова удача: ось які предмети потрібно покласти в гаманець, а які викинути негайно

event 17:50 Середа 20 Вересня 2023 Прикмети

Є різні ритуали, що привертають добробут, і багато які з них пов’язані з вмістом гаманця. Вірити чи ні в такі прикмети — особиста справа кожної людини, але чи знаєте ви, що побутова магія поширюється не тільки на прикмети, які приносять фінансову удачу?

Є цілий список речей, яких не повинно бути в гаманці в жодному разі, пише Ukr.Media.

У XXI столітті ми дедалі рідше користуємося готівкою — розрахунок купюрами і монетами замінили карти, перекази за QR-кодом і тому подібні технології. Однак гаманець або портмоне, як і раніше, носять із собою майже всі. І, якщо ви вірите у прикмети, дізнайтеся, як правильно “зарядити” цей аксесуар, щоб він приманював багатство.

Що покласти в гаманець для залучення грошей?

Доброю прикметою вважається носити з собою купюру або монету зі свого першого самостійного заробітку.

Також багато хто носить:

  • “нерозмінний” долар,
  • червону нитку,
  • грошову мишу або лопатку — спеціальний мініатюрний сувенір-оберіг.

Викиньте негайно: ці предмети не можна тримати поруч із грошима і банківськими картками — як еквівалентом готівки!

Фахівці з домашньої магії дають такі поради. Не можна тримати в гаманці фотографії — навіть якщо ви дуже любите своїх дітей чи інших близьких. Кожен фотознімок має власну енергію, вона порушує й послаблює зв’язок з енергією фінансів.

З гаманця потрібно прибрати все, що поламано — тому там не варто зберігати дрібні речі, які потребують ремонту, некомплектні деталі тощо. Сухим квітам також не місце в портмоне, як і локонам волосся — вони несуть “мертвий” заряд.

І, нарешті, з гаманця потрібно рішуче витрусити все, що протерміновано — старі картки, забуті чеки, давні записки. Усе це заважає багатству постукати у ваш дім.

Читайте також: Чому не можна їсти з ножа: погана прикмета

До речі, про картки — навіть якщо ви розплачуєтеся виключно ними, все ж таки зберігайте у гаманці хоча б кілька монеток і купюру. А ось набивати гаманець усілякою всячиною точно не потрібно — потрібен вільний простір, щоб у ньому завелися гроші!

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward