Чому не можна передавати гроші з рук в руки: прикмети та забобони

event 15:00 Субота 25 Листопадаа 2023 Прикмети

Будь-які дії з грошима, в ході яких вони переходять із рук в руки, пов’язані з напрямом та цілями енергетичних потоків.

Коли ми віддаємо купюри як плату за товар, то реалізуємо фінанси собі на благо. І тому нічим не ризикуємо, пише Ukr.Media.

Разом з тим отримання здачі супроводжується зовсім іншими цілями, якими цей процес наділяє касир або торговець. Вони мають іншу спрямованість, а тому неминуче вступають у конфлікт з інтересами та грошовою аурою покупця, якщо гроші стикаються з руками.

Варто мати на увазі, що якщо хтось віддає вам свої гроші, то цілком імовірно ця дія супроводжується поганими думками та негативними емоціями. Адже рідко комусь хочеться добровільно розлучитися з кровно заробленими гривнями чи іншою валютою. Тому велика ймовірність разом із купюрами отримати «у навантаження» ще й чужий негатив, якщо взяти борг безпосередньо в руки.

Чи можна убезпечити себе від стороннього поганого впливу під час передачі грошових сум? Існує відразу кілька цілком дієвих варіантів поведінки.

Головне правило уникнути можливих проблем та неприємностей полягає в тому, що слід усіма способами уникати передачі грошей безпосередньо з рук до рук. Наприклад, можна попросити візаві покласти купюри на стіл або на іншу поверхню, а потім без наслідків забрати їх собі.

У ситуації, коли незручно або неможливо демонструвати свою віру в прикмети, а також, якщо ви запідозрили боржника в поганих намірах, слід лише злегка торкнутися пачки і випадково впустити її на підлогу. Купюри, підняті з лінолеуму або паркету, втратять здатність згубно впливати на фінансове становище.

Читайте також: Чи варто чекати біди: що означає, якщо чужа кішка прийшла в дім

Якщо обставини змушують вас взяти гроші з чужих рук у свої, то робити це слід лівою рукою. Таким чином ви зможете дещо пом’якшити дію негативної сили, демонструючи зневагу до процесу і не включаючись повністю в енергетичний обмін з партнером.

Останні новини
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
15.02.2024, Четвер
14.02.2024, Середа
13.02.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward