Чому не можна передавати гроші з рук в руки: прикмети та забобони
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/08/gamanets.jpg?x37420)
Будь-які дії з грошима, в ході яких вони переходять із рук в руки, пов’язані з напрямом та цілями енергетичних потоків.
Коли ми віддаємо купюри як плату за товар, то реалізуємо фінанси собі на благо. І тому нічим не ризикуємо, пише Ukr.Media.
Разом з тим отримання здачі супроводжується зовсім іншими цілями, якими цей процес наділяє касир або торговець. Вони мають іншу спрямованість, а тому неминуче вступають у конфлікт з інтересами та грошовою аурою покупця, якщо гроші стикаються з руками.
Варто мати на увазі, що якщо хтось віддає вам свої гроші, то цілком імовірно ця дія супроводжується поганими думками та негативними емоціями. Адже рідко комусь хочеться добровільно розлучитися з кровно заробленими гривнями чи іншою валютою. Тому велика ймовірність разом із купюрами отримати «у навантаження» ще й чужий негатив, якщо взяти борг безпосередньо в руки.
Чи можна убезпечити себе від стороннього поганого впливу під час передачі грошових сум? Існує відразу кілька цілком дієвих варіантів поведінки.
Головне правило уникнути можливих проблем та неприємностей полягає в тому, що слід усіма способами уникати передачі грошей безпосередньо з рук до рук. Наприклад, можна попросити візаві покласти купюри на стіл або на іншу поверхню, а потім без наслідків забрати їх собі.
У ситуації, коли незручно або неможливо демонструвати свою віру в прикмети, а також, якщо ви запідозрили боржника в поганих намірах, слід лише злегка торкнутися пачки і випадково впустити її на підлогу. Купюри, підняті з лінолеуму або паркету, втратять здатність згубно впливати на фінансове становище.
Читайте також: Чи варто чекати біди: що означає, якщо чужа кішка прийшла в дім
Якщо обставини змушують вас взяти гроші з чужих рук у свої, то робити це слід лівою рукою. Таким чином ви зможете дещо пом’якшити дію негативної сили, демонструючи зневагу до процесу і не включаючись повністю в енергетичний обмін з партнером.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/01/vaccine77-392x272.jpg?x37420)
Чи будуть робити щеплення українцям, які перехворіли на COVID
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/10/маска236-392x272.jpg?x37420)
Науковці розкрили справжню ефективність масок при захисті від COVID-19
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/04/likar-392x272.jpg?x37420)