Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з новим послом Республіки Індія Раві Шанкара запросив Індію долучитися до комюніке першого саміту миру, пише пресслужба Офісу українського лідера, пише Радіо Свобода.
«Привітавши посла Республіки Індія Раві Шанкара з початком дипломатичної місії в нашій країні, глава держави подякував за долучення Індії до просування формули миру та участь у першому саміті миру. Президент висловив сподівання, що Індія приєднається до комюніке саміту», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: Сирський доповів про бої та просування в Курській області
Зазначається, що «сторони окремо обговорили питання торговельно-економічної співпраці та інші перспективні напрями двосторонньої взаємодії».

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
