У ОП висловилися щодо ймовірного конфлікту Зеленського і Залужного та заяв Безуглої

event 13:36 Четвер 30 Листопадаа 2023 ПОЛІТИКА
podoliak

В українському керівництві відбуваються “ситуативні дискусії”, а не конфлікт, позиція військових та політичних еліт в Україні консолідована.

Так радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі Радіо Свобода відреагував на матеріал видання The Economist про нібито погіршення відносин Зеленського і Залужного.

“Ми наполягаємо на тому, що конфлікту не існує. Ще раз підкреслюю, що президент Зеленский перебуває в постійній комунікації з паном Залужним. Безумовно є ситуація, коли треба проводити ті чи інші розмови на Ставці з урахуванням того, як просуваються наші наступальні операції, які корективи треба вносити, що треба робити для того, щоб це було ефективніше. Але ще раз підкреслюю – ці спілкування щоденні в робочому форматі”, – каже Подоляк.

На думку представника ОП, Кремль зацікавлений у внутрішньополітичних конфліктах в Україні.

Подоляк також прокоментував і закиди народної депутатки від “Слуги народу” Мар’яни Безуглої в бік головнокомандувача Валерія Залужного щодо відсутності плану ведення війни на наступний рік.

Він вказав на те, що Офіс президента не модерує висловлювання депутатів.

Читайте також: Представник ЄС пояснив чому Лаврову дозволили взяти участь у саміті ОБСЄ

“Друге – на мій погляд, безумовно, план на 2024 рік існує. Про це говорить і президент, і сам пан Залужний. Корективи, які треба вносити, зброя, яка нам потрібна на цьому етапі, технологічний ривок, про який говорить пан Залужний – це все зрозуміло. З урахуванням знову ж таки бюджету, який прийнятий і підписаний президентом і чітко фіксує, що ми будемо робити з точки зору матеріальних ресурсів для для ефективного проведення війни. На Ставці паралельно з цим вносяться корективи у тактику на тих чи інших напрямках”, – сказав він.

Водночас він сумнівається в тому, що можливо забезпечити народним депутатам ознайомлення з планом ведення бойових дій. Тому що орган, який його узгоджує – це Ставка верховного головнокомандувача.

“Третя складова – у нас традиційно депутати, не тільки провладні, будь-які, мають бажання коментувати ті чи інші дії посадових осіб. Навіть радикально, я б сказав, коментувати. На мій погляд, це неправильна стратегія, у тому числі для депутатів”, – додав радник голови Офісу.

Видання The Economist днями оприлюднило статтю, в якій заявило про нібито конфлікт між найвищим військовим і політичним керівництвом України. Основна причина якого результати літнього контрнаступу 2023 року.

Читайте також: Глава МЗС Німеччини закликала створити “зимовий щит” над Україною

Напередодні депутатка від фракції “Слуга народу” Мар’яна Безугла звинуватила у фейсбуці головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у тому, що він “не зміг надати план задуму на 2024 рік”. Тому, на її думку, військове керівництво України “має піти”. У соцмережах її висловлювання розкритикували. Після цього вона опублікувала ще один допис, в якому заявила, що “правило Головкома N1 – в будь-якій некомфортній ситуації перекладай вину на ОП”.

Головнокомандувач ЗСУ ці заяви Безуглої не коментував.

Останні новини
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward