Турецька оборонна компанія Baykar інвестує в Україну $100 млн

У планах відкрити завод з виробництва БПЛА за 1,5 роки, а згодом – сервісний центр та головний офіс.
Про це під час Міжнародного форуму оборонних індустрій повідомив гендиректор Baykar Халюк Байрактар, пише mind.
За його словами, кошти підуть на будівництво заводу з виробництва безпілотників, створення сервісного центру для дронів, а також розміщення головного офісу компанії.
Водночас будівництво заводу вже розпочалося – його планують завершити за 1,5 роки. Ба більше, відповідно до планів, на заводі буде 300 робочих місць.
Читайте також: Французька компанія поставить Україні мости-амфібії та машини для розмінування
Байрактар наголосив, що виробництво буде самодостатнім, екологічним та взаємовигідним, оскільки Україна має унікальні технології з виробництва двигунів, а турецька сторона – безпілотники, на яких встановлюють ці двигуни.

Американська компанія розпочинає фінальний етап випробування вакцини проти COVID-19

“Зливали” ворогу позиції: на Рівненщині судитимуть двох мешканок Краматорська
