США повинні якомога швидше вийти зі складу НАТО. Про це заявив американський олігарх та член уряду США Ілон Маск.
Так, мільярдер прокоментував допис користувача платформи Х, в якому містився заклик "негайно" вийти з НАТО.
"Ми дійсно повинні. Америці немає сенсу платити за захист Європи", – написав Маск у відповідь.
Довідка. Варто зауважити, що 5 стаття статуту НАТО про колективну оборону була застосована лише одного разу в історії - коли Європа стала на захист США. Це відбулося після терактів 11 вересня 2001 вересня, які були розцінені саме як напад на США. Вже наступного дня було офіційно активовано 5 статтю статуту НАТО, на підставі чого європейські союзники США долучилися до американської військової операції проти Талібану в Афганістані.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
