ЗСУ будуть відповідати на обстріли бойовиків – Кравчук

event 09:39 Четвер 04 Березня 2021 ПОДІЇ

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук відреагував на рішення проросійських бойовиків частіше відкривати вогонь по українських позиціях заявивши, що наші військові будуть відповідати дзеркально.  

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це розповів Леонід Кравчук у коментарі “Суспільному“.

Коментар:Якщо вони будуть діяти таким чином, відкривати вогонь по наших військових ЗСУ на точках зіткнення, то ми будемо діяти адекватно. Дзеркально. У нас немає іншого виходу. Ми не можемо спостерігати як вони стріляють, вбивають нас і називають це провокацією. Це не провокація – це війна“, – розповів Кравчук.

Деталі: Перший президент України поклав всю відповідальність за порушення мирних домовленостей на незаконні збройні угрупування.

Коментар:Вони не будуть виконувати мінських домовленостей. Вони відмовляються від тиші, яка запроваджена. Вони відмовляються від комплексу заходів, які схвалені Радою безпеки Організацій об’єднаних націй. Усі приходять до висновку, що саме вони є порушниками домовленостей“, – сказав голова української делегації. 

На засіданні Тристоронньої контактної групи глава української делегації Леонід Кравчук заявив протест проти оприлюдненої бойовиками інформації щодо “дозволу на ведення попереджувального вогню”.

Джерело: сайт УП

Читайте також: На озброєння ЗСУ прийняли гвинтівку Alligator (фото)

Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward