Понеділок 26.10.2020

-:-

В Україні стартує проєкт, який розповість українцям все про створення продуктів

event 12:05 Середа 23 Вересня 2020 ПОДІЇ

Проєкт Virobnik.ua дозволяє за допомогою одного лише смартфона за хвилину побачити як, в яких умовах та з чого створювався харчовий продукт.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Як стало відомо, на сайті запустили зворотний лічильник, після закінчення якого і стартує проєкт. За підрахунками журналістів цією датою стане 19 жовтня.

Як повідомлялося раніше, він вже працює у тестовому режимі. Так за допомогою QR-коду можна подивитися, як створюються підгузки українського виробництва. Учасниками проєкт стали як крафтові виробництва, так і інтернаціональні корпорації.

Зазначається, що ніхто не призначає “хороших” чи “поганих” виробників. Натомість їх запрошують показати своє виробництво, а українцям подивитися і самим вирішити – купувати такий товар чи ні.

Коментар: “Ви берете потрібний вам продукт з полиці магазину і просто наводите камеру смартфона на QR-код. Перед вами одразу з’явиться ролик. За мить ви дізнаєтеся про продукт досить, щоб зробити свій вибір”, – зазначили творці проєкту.

За словами натхненника проєкту Віталія Єрмака, скористатися сервісом можна ще одним способом: перейти на сайт і там в пошуковому рядку написати ім’я товару.

Коментар: “Наші дослідження показали, що люди з повагою ставляться до того факту, що бренд готовий показати своє виробництво. А це вже великий плюс і довіра. А також зниження рівня стресу для українців при купівлі продуктів”, – заявив Віталій Єрмак.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: “Переробляє одяг із секонд-хендів”: в Україні запустили модний проєкт

Останні новини
25.10.2020, Неділя
24.10.2020, Субота
23.10.2020, П’ятниця
22.10.2020, Четвер
21.10.2020, Середа
20.10.2020, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward