Субота 31.10.2020

-:-

В мережі з’явилося перше еротичне фото часів СРСР, яке “порвало всі шаблони”

event 10:58 Середа 14 Жовтня 2020 ПОДІЇ

У мережі опублікували еротичне фото часів Радянського Союзу, на якому зображена оголена дівчина у ванній кімнаті, прикрита фіранкою. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Цю фотографію зробив відомий радянський фотограф Микола Хорунжий у Москві в 1959 році. Її історію повідала внучка фотографа Яна.

Фото називалося "Нова квартира"

Її дідусь працював кореспондентом журналу “Радянський Союз”, йому дали завдання зняти фото на тему “Нова квартира”.

Коментар: Тоді заселяли новобудову в Нових Черемушках. Фото зроблено в квартирі саме в тому районі. В радянські часи фото відрізнялися пропагандистським стилем. Дід, який мав художню освіту (навчався живопису у Васнецова), підійшов до виконання завдання неординарно. Як сказали б зараз, порвав шаблони“, – розповіла Яна.

За її словами, фото робилося в присутності матері цієї дівчини.

Коментар: На редколегії виникло замішання, що загрожувало перерости в скандал. Треба розуміти, що журнал “Радянський Союз” керував ЦК КПРС. Дід і голова парткому Бугаєв були викликані до Катерини Фурцевої “на килим”. Але, як не дивно, Фурцевій настільки сподобалася фотографія, що вона дала добро, і це фото з’явилося не тільки в журналі, що мав, до речі, майже півтора мільйонний тираж, а й на виставках“, – йдеться в повідомленні.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: В Україні збільшили розмір аліментів: скільки тепер платити

Останні новини
30.10.2020, П’ятниця
29.10.2020, Четвер
28.10.2020, Середа
27.10.2020, Вівторок
26.10.2020, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward