Субота 28.11.2020

-:-

Україна отримає $100 млн від світового банку на розвиток Сходу країни

event 10:30 Неділя 08 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила проєкт вартістю $100 млн, спрямований на підтримку діяльності уряду України щодо сприяння соціально-економічному відновленню та розвитку Східної України. Про це повідомляється на сайті Світового банку.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар:Проєкт “Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження” (3В) буде зосереджений на територіях Луганської області, підконтрольних уряду України, які отримали найбільш серйозний економічний спад через конфлікт, залучатиме дуже необхідні інвестиції для поліпшення транспортного сполучення та сприяння відновленню сільськогосподарського сектору“, – йдеться в пресрелізі.

Коментар:Це перша позика в портфелі Світового банку, спрямована на надання допомоги уряду України у виконанні зобов’язань з інформаційно-просвітницької роботи та підтримки розвитку населення, яке зазнало впливу конфлікту.

Проєкт 3В базується на портфелі інвестицій Світового банку в Україні та галузевих знаннях у транспортному і сільськогосподарському секторах, питаннях земельної реформи і поширює цю підтримку на Східну Україну. Тисячі людей у громадах, що зазнали впливу конфлікту, отримають допомогу в рамках інвестицій проєкту 3В“, – зазначив регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи (Білорусь, Молдова та Україна) Аруп Банерджі.

Президент України Володимир Зеленський у твіттері повідомив, що Україна отримає від Світового банку $100 млн на відновлення економіки та підприємництва на підконтрольних уряду територіях сходу країни.

Коментар:Україна отримає від Світового банку $100 млн на відновлення економіки та підприємництва підконтрольних територій на сході“, – повідомляється у твіті. 

Зеленський подякував за підтримку територіальної цілісності країни.

Коментар:Ми зробимо все, щоб наші громадяни почувалися в безпеці, а регіони ставали заможними“, – йдеться в повідомленні.

Джерело: сайт mind

Читайте також: Динамо – Шахтар: де та коли дивитися матч

Останні новини
27.11.2020, П’ятниця
26.11.2020, Четвер
25.11.2020, Середа
24.11.2020, Вівторок
23.11.2020, Понеділок
22.11.2020, Неділя
Читати більше новинarrow_forward