Сьогодні ТКГ зібралася на екстрене засідання

event 16:42 Середа 07 Квітня 2021 ПОДІЇ

Спікер української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу Олексій Арестович заявив, що позачергове екстрене засідання ТКГ відбудеться о 15:00 7 квітня в онлайн-форматі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Порядком денним стане повернення до неухильного дотримання режиму припинення вогню і відповідних домовленостей між сторонами ТКГ від 22 липня 2020 року.

Коментар:Екстрене засідання ТКГ щодо Донбасу призначено на 15:00. На порядку денному, насамперед – безпека. Повернення до суворого дотримання додаткового комплексу заходів щодо режиму припинення вогню, який порушується останнім часом дедалі частіше, причому грубо порушується, з трагічними наслідками. Ми маємо повернутися до того стану безпеки, який був у перші тижні й місяці після впровадження 27 липня припинення вогню, коли справді була тиша й без загиблих. Тому що тільки за вчора й позавчора кілька загиблих“, – заявив Арестович.

Він додав, що в рамках майбутнього позачергового засідання ТКГ також вирішуватиметься питання про виконання ремонтних робіт для відновлення електроенергії насосної станції першого підйому Південнодонбаського водоводу, який унаслідок обстрілу 6 квітня припинив постачання води в близько 50 населених пунктів обабіч лінії зіткнення.

Як повідомляється, ремонтні роботи там розпочнуться, коли сторони нададуть гарантії дотримання режиму тиші під моніторингом місії ОБСЄ.

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук 6 квітня направив ноту спеціальному представникові діючого голови ОБСЄ з урегулювання ситуації на Донбасі Гайді Грау про скликання позачергового екстреного засідання ТКГ у зв’язку з загибеллю трьох українських військовослужбовців і пораненням цивільної особи в населеному пункті Красногорівка Донецької області за минулий тиждень.

Наступне засідання ТКГ за планом мало відбутися 14 квітня.

Джерело: сайт Interfax.Україна

Читайте також: Литва запропонує НАТО надати Україні ПДЧ – МЗС

Останні новини
21.04.2021, Середа
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward